Veselības tūrisma kompānijas | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

Veselības tūrisma kompānijas

Latvijas veselības tūrisma klasterī ir vadošās Latvijas un Baltijas tūrisma kompānijas, kuras tūrisma tirgū atrodas vairāk kā 20 gadus. Kompāniju speciālistu galvenais uzdevums ir piemeklēt un piedāvāt visizdevīgāko risinājumu Jūsu medicīnas tūrisma brauciena organizēšanai uz Latviju. Tūrisma kompānijas ir apmācītas darbam ar medicīnas pacientiem, lai konsultētu un ieteiktu labākos medicīnas pakalpojumus un ārstniecības programmas Latvijā. Ceļojumu kompānijas nodrošina klientiem plašu tūrisma pakalpojumu un informāciju par medicīnas tūrismu Latvijā. Medicīnas tūristiem tiek piedāvāta pilna spektra medicīnas tūristu ceļojumam nepieciešamais:

  • Vīzas
  • Transporta pakalpojumi
  • Izmitināšanas pakalpojumi
  • Transfēri, arī ar specializētu transportu
  • Ekskursijas
  • Specializēts pavadonis
  • Ceļojuma konsultants u.c.

Latvijas veselības tūrisma klastera veselības tūrisma kompānijas ir Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas(ALTA), Eiropas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ECTAA) biedri.

 

Baltic Travel Group 

 

Baltic Travel Group (SIA Baltijas ceļojumu grupa”) ir vadošā tūrisma aģentūra Baltijas valstīs. Mēs esam pārliecināti, ka piedāvājam visplašāko pakalpojumu klāstu visa veida braucieniem - atpūtas, darījumu, motivējošo, izglītojošo - gan ceļojumiem Baltijas valstīs, gan ārpus tām.
Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Rīgā, un jau vairāk kā 10 gadus divi biroji atrodas Tallinas un Viļņas centrā.

Adrese: Kr.Barona iela 13/15, Rīga
Kontaktpersona: julia.chernavska@btgroup.lv
Kontakti: T. + 371 67228428
info@btgroup.lv

https://www.baltic.travel/

 

Meeting Tour Travel & SPA Consultants 

Meeting Tour Travel & SPA Consultants ir  tūrisma kompānija, kura specializējas ārvalstu tūristu uzņemšanā  Baltijas valstīs B2B segmentā. Uzņēmuma pamatdarbības virzieni ir veselības tūrisms, ceļojumi un atpūta, darījumu tūrisms.

Veselības tūrisma jomā sadarbības partneriem un to klientiem piedāvājam medicīnas tūrisma pakalpojumus un programmas Baltijas klīnikās un medicīnas centros, profilaktiskās un veselības atjaunošanas programmas sanatorijās un rehabilitācijas centros. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām tulka un pavadošās personas servisu. Rezervējam viesnīcas/apartamentus, nodrošinām ar transporta pakalpojumiem, organizējam izklaides pasākumu apmeklēšanu, ekskursijas.

Meeting Tour Travel & SPA Consultants aktīvi piedalās Latvijas veselības tūrisma popularizēšanā ārpus valsts robežām. Uzņēmums ir Latvijas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas ALTA , Eiropas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas ECTTAA un Krievijas Tūrindustrijas savienības Baltijas nodaļas  biedrs. Meeting Tour Travel & SPA Consultants ir Latvijas Ilgtspējīga Tūrisma Klastera  un Latvijas Veselības tūrisma klasteru dalībnieks. 

Adrese: Elizabetes iela  2-536, Rīga
Kontaktpersona: Iveta Kravale
Kontakti: T. +371 25409555
health@meetingtour.lv

http://www.meetingtour.lv/lv/home


Normedtour 

 

SIA Nordmed Tour informē ārvalstu pacientus par Latvijā pieejamiem kvalitatīviem medicīnas pakalpojumiem, kā arī organizē pacienta konsultēšanu un nokļūšanu attiecīgā ārstniecības iestādē. Nordmed Tour palīdz arī saplānot pacienta brīvo laiku Latvijā, kā arī piedāvā pilsētu apskates.

SIA Nordmed Tour sadarbojas ar vadošajām medicīnas iestādēm savās nozarēs. Palīdzam arī sakombinēt vairākus ārstniecības pakalpojumus vienā braucienā, nodrošinam transfērus, informāciju un drošības sajūtu.

Adrese: Zemitāna iela 6, Rīga
Kontaktpersona:Ilva Urbanoviča
Kontakti: T. +371 29148884
info@normedtour.com

https://www.weightlosslatvia.com/


Laimtūre 

 

Ceļojumu birojs "LAIMTŪRE" piedāvā savus pakalpojumus ienākošā un izejošā tūrisma tirgū kā tūroperators kopš 2000. gada.
Mēs piedāvājam pilnu tūrisma pakalpojumu servisu Latvijā un Baltijas valstīs: jebkuras kategorijas viesnīcu rezervēšana, transfēri, profesionālu gidu pakalpojumi, speciālas programmas korporatīvajām un skolēnu grupām, atpūta un atveseļošanās, VIP pakalpojumi visiem, kas vēlas izmantot mūsdienīgus un prestižus tūrisma pakalpojumus, nekustamo īpašumu īre Rīgā un Jūrmalā, mašīnu un jahtu īre, koncertu un citu pasākumu biļešu rezervēšana.

Ekskluzīvi kompānijas "LAIMTŪRE" virzieni ienākošā tūrisma jomā – grupu ekskursijas pa Latviju un Baltijas valstīm, kruīza braucieni pa Skandināviju, garantētas ekskursijas individuālo tūristu grupām.

Adrese: Marijas iela 16, „Upīša pasāža", Rīga
Kontaktpersona: -
Kontakti: T. +371 67281145
travel@laimture.eu

https://www.laimture.lv/

 

 

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.