Klasteris īsteno resursu efektivitātes paaugstināšanas pasākumus | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

Klasteris īsteno resursu efektivitātes paaugstināšanas pasākumus

2019. gada 27. maijā Latvijas veselības tūrisma klasteris biedriem rīkoja resursu paaugstināšanas atbalsta pasākumu, piesaistot ārvalstu ekspertus no Slovākijas. Viens no būtiskiem faktoriem, lai sekmētu stabilu medicīnas tūristu piesaisti no Latvijai stratēģiskajām medicīnas tūrisma valstīm, ir cilvēkresursu kapacitāte, apkalpošanas kvalitāte, efektivitāte un viesmīlība.

Global Clinic Rating ir viena no organizācijām, kura veiksmīgi īsteno ārvalstu ārstniecības iestāžu kvaltātes, viesmīlības un medicīnas tūrisma mārketinga jomas sakārtošanu, uzlabošanu un sertificēšanas procesu ieviešanu Eiropā un citur pasaulē. Latvijas veselības tūrisma klasteris ir iecerējis turpināt uzsākot sadarbību ar Global Clinic Rating, lai celtu Latvijas ārstniecības iestāžu konkurētspēju medicīnas pakalpojumu eksportā.

Latvijas veselības tūrisma klastera biedriem bija lieliska iespēja, projekta Nr.3.2.1.1/16/A/010 ietvaros, īstenot atbalsta pasākumu “Resursu efektivitātes paaugstināšana ar ārvalstu ekspertu piesaisti”, iepazīstoties ar Global Clinic Rating ekspertu Daniel Shaw un Alexander Zakucia sniegtajiem ziņojumiem par medicīnas tūrisma mārektingu, reklāmas kampaņu kļūdām, kvalitātes un viesmīlības sertificēšanas sistēmas ieviešanas labās prakses piemēriem un pieredzi ko pārņemt, lai veicinātu sava uzņēmuma konkurenci medicīnas pakalpojumu eksportā.

Apkalpošanas servisa kvalitāte un viesmīlība ir svarīgs jautājums klastera dienas kārtībā; turpinās darbs pie iekšējo kvalitātes un viesmīlības kritēriju izstrādes un ieviešanas visiem klastera biedriem.

Vairāk informācija par klasteri un tā aktivitātēm: www.healthtravellatvia.lv.

Projekta kopējais budžets sastāda 485 874.42 EUR, no tiem kopējie attiecināmie izdevumi ir 485 874.42 EUR. ERAF finansējums ir 85% no attiecināmajiem izdevumiem, attiecīgi 412 993.26 EUR un privātais finansējums sastāda 15% no attiecināmajiem izdevumiem, attiecīgi 72 881.16 EUR.

Klastera projekta mērķis ir veicināt ilgtspējīgu Latvijas veselības tūrisma nozarē darbojošos uzņēmumu, izglītības un zināšanu izplatīšanas organizāciju sadarbību, tādejādi palielinot to konkurētspēju veselības aprūpē un veselības tūrismā, un veicinot ārvalstu ceļotāju kopējo izdevumu Latvijā palielinājumu un augstas pievienotās vērtības produktu veidošanos. 2017.gada 9.februārī biedrība “Latvijas kūrortpilsētu asociācija” ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru parakstīja līgumu par Eiropas Savienības fonda projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/010 “Latvijas veselības tūrisma klasteris” īstenošanu. Latvijas veselības tūrisma klasteris ir izveidots zem biedrības “Latvijas kūrortpilsētu asociācija” 2012.gada martā. Tas ietver ļoti plaša pakalpojumu spektra veselības tūrisma komersantus, sākot ar valsts, pašvaldību un reģionālām slimnīcām, privātklīnikām, rehabilitācijas centriem, kūrortviesnīcām, beidzot ar tūrisma aģentūrām, izglītības un pētniecības iestādēm.

Publikācija izvietota: 2019. gada 31. maijā

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.