Sky Dream Clinic | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

Sky Dream Clinic

Cilvēkam ir raksturīgi tiekties pēc pilnības. Mūsu klīnikai ir praktiski neierobežotas iespējas, lai realizētu visdrosmīgākās vēlmes ceļā uz skaistumu un harmoniju!

Kāpēc mēs: kvalificēti ārsti izmanto inovatīvu labošanas metodi, izstrādājot individuālu ārstēšanas programmu katram pacientam, ņemot vērā viņa veselības specifiku un vajadzības.

Klīnikas arsenālā mūsdienīga stomatoloģijas iekārta, inovatīvi aparāti, sertificēti materiāli no vadošajiem Eiropas ražotājiem.

Mūsu uzdevums: rūpes, uzmanība un cieņa attiecībā pret katru pacientu, estētisko prasību izpilde, augsta sniedzamās palīdzības kvalitāte, kas balstās uz speciālistu zinātnisko un praktisko potenciālu.

Mūsu pakalpojumu spektrs: estētiskā stomatoloģija, zobu implantācija, zobu-terapija un ķirurģija, zobu protezēšana, zobu venīri un lumenīri, bērnu stomatoloģija, zobu balināšana, zobu

higiēna.

Mūsu koncepcija: mēs ievērojam principu, ka veselība un skaistums ir nešķirami. Tāpēc pacientu ērtībām vienā vietā ir pieejams plašs pakalpojumu spektrs: Profesionālās Mikropigmentācijas centrs “PMC”, estētiskā kosmetoloģija, dermatologs, fizioterapeits, osteopāts, ārstnieciskā masāžā, manikīra un pedikīra kabinets.

Kā mūs atrast: klīnika atrodas pilsētas centra klusajā rajonā, senlaicīgas ēkas pēdējā stāvā. Ēkas arhitektūras īpatnība ir mansarda apskates logi. Pacients, saņēmis nepieciešamo ārstēšanu, varēs gūt baudu, aplūkojot zilās debesis, mākoņus un saules starus. Apmeklētāju ērtībām ēkā ierīkots lifts, kabineti aprīkoti ar kondicionieriem, ir vietas automašīnu bezmaksas novietošanai.

 

CLINIC'S SERVICES

 • ZOBĀRSTNIECĪBA
 • Mēs runājam

  Jurmala city council
  Jomas Street 1/5,
  Jurmala, LV - 2015
  Phone.: +371 67147905
  Fax: +371 67147901
  e-mail: guntau@jpd.gov.lv

  Executive director Gunta Ušpele
  guntau@jpd.gov.lv  Registration details:
  VAT Nr. LV40008131781
  Bank: A/S Swedbank
  SWIFT code: HABALV22
  Bank Account: LV33HABA0551023531429

   

  JAUTĀJUMS?

  CAPTCHA
  This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.