RSU Nukleārās medicīnas klīnika | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

RSU Nukleārās medicīnas klīnika

“RSU Nukleārās medicīnas klīnika” specializējas slimību diagnostikā ar pozitronu emisijas tomogrāfijas un datortomogrāfijas - PET/CT metodi. PET/CT tehnoloģija tiek pielietota vēža diagnostikā, izplatības precizēšanā, terapijas efektivitātes izvērtēšanā kā arī kardiovaskulārās sistēmas, centrālās nervu sistēmas patoloģiju diagnostikā. Viena no Baltijā vadošajām medicīnas izglītības iestādēm – Rīgas Stradiņa universitāte ir izveidojusi Nukleārās medicīnas klīniku, lai attīstītu dažādu slimību diagnostiku ar PET/CT metodi. Nukleārās medicīnas klīnika atbilst visiem Eiropas standartiem un piedāvā plašu diagnostikas spektru izmantojot dažādus radiofarmpreparātus. Rīgas Stradiņa universitātes Radioloģijas zinātniskā laboratorija līdzdarbojas jaunāko PET/CT metodei nepieciešamo radionuklīdu izpētē un sniedz klīnikai zinātnisko atbalstu. PET/CT izmeklējumi notiek, izmantojot radiofarmpreparātus, kas izgatavoti uz vietas (sintezēti ciklotronā), kas ļauj garantēt radiofarmpreparāta atbilstību katra pacienta individuālajām vajadzībām. RSU Nukleārās medicīnas klīnikā izveidota stabila, augsti kvalificētu profesionāļu komanda, kas ieguvuši starptautiski atzītu izglītību kodolmedicīnas jomā, kā arī regulāri apmeklē PET/CT apmācības un nukleārās medicīnas kongresus visā pasaulē.
Klīnikas pakalpojumi:
- PET/CT diagnostika ar ¹⁸F-FDG – vēža un dažādu iekaisuma un infekcijas slimību novērtēšana - PET/CT diagnostika ar ¹⁸F-PSMA – prostatas vēža diagnostika - PET/CT diagnostika ar ¹⁸F-NaF – kalcifikācijas vizualizācija
- Urologa konsultācija - Onkologa konsultācija
- Otrs viedoklis (Second Opinion )
- Ārstu konsīlijs – pieejamo medicīnisko datu izvērtēšana, PET/CT nosūtījuma sagatavošana pamatojoties uz indikācijām
Mūsu starptautisko pacientu servisa darbinieki palīdzēs jums vīzas noformēšanā, viesnīcas rezervēšanā, transfēra organizēšanā u.c. jautājumos.

 

CLINIC'S SERVICES

 • DIAGNOSTIKA
 • ONKOLOĢIJA
 • Gardenes iela 13, Rīga
  Eva Lipiņa
  T.: +371 26492170
  elipina@rnmc.lv

  http://www.rsunuclearmed.com/lv/
  Mēs runājam

  Jurmala city council
  Jomas Street 1/5,
  Jurmala, LV - 2015
  Phone.: +371 67147905
  Fax: +371 67147901
  e-mail: guntau@jpd.gov.lv

  Executive director Gunta Ušpele
  guntau@jpd.gov.lv  Registration details:
  VAT Nr. LV40008131781
  Bank: A/S Swedbank
  SWIFT code: HABALV22
  Bank Account: LV33HABA0551023531429

   

  JAUTĀJUMS?

  CAPTCHA
  This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.