Rīgas Dzemdību nams | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

Rīgas Dzemdību nams

Rīgas Dzemdību nams ir valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar 70 gadus lielu pieredzi. Dzemdību namā ik gadu vidēji tiek pieņemtas 6000 dzemdības, kas ir aptuveni trešā daļa no visām dzemdībām valstī. Dzemdību namā strādā speciālisti ar augstu zinātnisko un klīnisko kompetenci, kas ikdienas darbā pielieto mūsdienīgas ārstniecības metodes un jaunākās tehnoloģijas. Tas Dzemdību namam palīdzējis sasniegt ievērojami labākus perinatālās aprūpes kvalitātes rādītājus kā vidēji valstī. Aprūpes standarti Rīgas Dzemdību namā tiek īstenoti atbilstoši Kvalitātes vadības sistēmai ISO 9001. Rīgas Dzemdību nams piedāvā gan valsts apmaksātus, gan maksas ambulatoriskos un stacionāra pakalpojumus:

GRŪTNIEČU APRŪPE

Dzemdību namā grūtnieces saņem atbalstošu un profesionālu aprūpi, kas ietver vecmāšu un/vai ginekologu dzemdību speciālistu konsultācijas un uzraudzību, prenatālo diagnostiku, pielietojot augstākās klases ultrasonogrāfijas aprīkojumu, kā arī aprūpi stacionārā grūtniecības sarežģījumu gadījumos. Dzemdību namā notiek arī nodarbības un lekcijas topošajiem vecākiem latviešu, krievu un angļu valodās.

DZEMDĪBU PALĪDZĪBA

Dzemdību namā tiek atbalstītas un veicinātas dabīgas, fizioloģiskas dzemdības iespējami intīmā, pacientes privātumu respektējošā atmosfērā, tomēr nepieciešamības gadījumā Dzemdību namā pieejamas modernākās tehnoloģijas un zinošākie speciālisti dzemdību palīdzības sniegšanai kritiskos gadījumos.

JAUNDZIMUŠO INTENSĪVĀ TERAPIJA

Dzemdību namā ir tehnoloģiski vislabāk aprīkotā jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļa valstī, kur jaundzimušie nepieciešamības gadījumā saņem visaugstākā līmeņa palīdzību pie speciālistiem ar ilggadīgu pieredzi jaundzimušo veselības problēmu risināšanā.

PĒCDZEMDĪBU APRŪPE

Dzemdību namā pieejama profesionāla pēcdzemdību aprūpe kā mātei, tā bērnam, kas nepieciešamības gadījumā ietver konsultācijas pie speciālistiem un papildus izmeklējumus. Pēcdzemdību palātās ir nodrošināti komfortabli un mūsdienīgi uzturēšanās apstākļi. Pieejamas arī paaugstināta servisa ģimenes palātas, kurās jaunā māmiņa var uzturēties kopā ar sev tuvu personu. 

 

CLINIC'S SERVICES

 • DZEMDNIECĪBA
 • Miera iela 45, Rīga
  Baiba Auzāne
  T.: +371  67011264
  baiba.auzane@rdn.lv

  http://www.rdn.lv/lv/
  Mēs runājam

  Jurmala city council
  Jomas Street 1/5,
  Jurmala, LV - 2015
  Phone.: +371 67147905
  Fax: +371 67147901
  e-mail: guntau@jpd.gov.lv

  Executive director Gunta Ušpele
  guntau@jpd.gov.lv  Registration details:
  VAT Nr. LV40008131781
  Bank: A/S Swedbank
  SWIFT code: HABALV22
  Bank Account: LV33HABA0551023531429

   

  JAUTĀJUMS?

  CAPTCHA
  This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.