REKONSTRUKTĪVĀ ĶIRURĢIJA | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

REKONSTRUKTĪVĀ ĶIRURĢIJA

REKONSTRUKTĪVĀ ĶIRURĢIJA

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1666

Kādēļ izvēlēties Latviju?

Latvijas speciālisti  nodrošina augsta līmeņa rekonstruktīvās un mikroķirurģijas metodes, kuru precizitāti garantē ārstu profesionālās zināšanas un pieredze apvienojumā ar jaunākās paaudzes iekārtām, progresīvām tehnoloģijām un augstajiem drošības un kvalitātes standartiem.

 

Top  iemesli, kādēļ izvēlēties Latviju:

 1. Profesionalitāte 30 gadu garumā. Mikroķirurģijas specialitāte Latvijā nozīmīgu attīstību piedzīvojusi jau no 1985. gada, un vadošie plastikas ķirurgi ieguvuši starptautisku atpazīstamību kolēģu vidū. Mikroķirurgu veiktās rekonstrukcijas ir atzinīgi novērtētas pasaules mikroķirurgu kongresos.
 2. Augsti kvalificēta speciālistu komanda. Rekonstruktīvās ķirurģijas ārstu komandā ietilpst plaša spektra speciālisti –plastikas ķirurgi, traumatologi, rokas ķirurgi, onkologi, bērnu ķirurgi u.c. speciālisti.
 3. Jaunākās paaudzes medicīniskais aprīkojums. Operāciju zāles aprīkotas ar mūsdienīgu aparatūru un procedūru laikā izmantoti jaunākie materiāli un tehnoloģijas veiksmīga rezultāta un maksimālas precizitātes sasniegšanai.
 4. Rietumu kvalitāte nepārmaksājot. Starptautiski atzītas ķirurģijas metodes (evidence based medicine) garantē lielisku rezultātu par samērīgām cenām.
 5. Individuāla pieeja. Pacienta un ārstu veiksmīga savstarpējā komunikācija ir  nozīmīgs faktors realizējot precīzu ārstniecības plāna izveidi. Pacientiem pieejams ikviena ārsta personīgais darba e-pasts tiešai saziņai.
 6. Drošība un ES standarti. Infrastruktūra, vide un darbu organizācija klīnikās atbilst Eiropas labākajiem pacientu aprūpes principiem.
 7. Bez valodas barjerām. Latvijas speciālisti ilgstoši strādā ar ārzemju pacientiem un brīvi pārvalda vairākas svešvalodas.
 8. Izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis. Nodrošināta ērta nokļūšana Latvijā ar avio, prāmju, vilcienu un ceļu satiksmi. Pieejami bieži lidojumi un tiešie reisi no Eiropas lielākajām pilsētām un stratēģiski nozīmīgiem transporta centriem.
 9. Pievienotā vērtība – Latvijas daba. Latvija atrodas Baltijas jūras krastā un nodrošina kūrortpilsētām raksturīgās atpūtas iespējas.

 

1665

Piedāvātie pakalpojumi

Rekonstruktīvās operācijas tiek veiktas visu vecumu, dzimumu un traumu pacientiem, kuru ķermeni sakropļojuši iedzimti defekti, audzēji, traumas vai ievainojumi. Ar rekonstruktīvās ķirurģijas palīdzību ārsti cenšas atjaunot cilvēka iepriekšējo izskatu vai funkciju. Lielākā daļa operāciju tiek veiktas ar mikroskopa palīdzību.

 

Galvas un kakla rekonsturktīvā ķirurģija

Rekonstruktīvās mikroķirurģijas speciālisti veic visu veidu sejas, galvas un kakla mīksto audu, kaulu un orgānu rekonstrukcijas pēc labdabīgu un ļaundabīgu audzēju izņemšanas. Ķirurģiskās manipulācijas tiek veiktas kopā ar onkologiem, kuri izņem audzēju, bet mikroķirurgi novērš defektu, izmantojot pacienta audus no citām ķermeņa daļām. Atsevišķos gadījumos sejas un galvas defektu korekcija nepieciešama arī pacientiem pēc galvas traumām.

 

Kaula iekaisuma un kaula defektu ārstēšana

Osteomielīts ir bakteriālas infekcijas radīts kaulu iekaisums. Pirmā tipa osteomielīts parasti sastopams bērnu vidū. Tā ārstēšanu uzsāk ar antibiotikām, bet neveiksmīgas terapijas gadījumā nepieciešama ķirurģiska operācija, kuras laikā inficēto kaulu izgriež. Otrā tipa osteomielīts novērojams pēc traumatiskiem kaulu bojājumiem. Ja medikamentozā terapija nepalīdz, tad operācijas laikā tiek izgriezti visi nedzīvie, inficētie un slikti apasiņotie audi, tos aizstājot ar apasiņotu audu lēveri no veselas ķermeņa daļas.

 

Krūts atjaunošana

Pacientēm pēc krūts vēža operācijas mūsdienu metodes sniedz iespēju veikt krūts atjaunošanu, kas gan formas, gan izskata ziņā izteikti līdzinās dabīgajām krūtīm. Katrs onkoloģiskais gadījums ir izvērtējams atsevišķi, tomēr bieži vien iespējams krūts rekonsturkciju veikt uzreiz pēc mastektomijas. Tādā gadījumā pacientei tiek aiztaupīts nepatīkams pārdzīvojums un pēcoperācijas sajūta, ka krūts vietā nekā nav. Krūts atjaunošanas process norisinās vairāku operāciju gaitā. Pieejama krūts atjaunošana ar mīksto audu lēveriem vai ar implantiem.

 

Labdabīgu un ļaundabīgu ādas, muskuļu un kaulu veidojumu ārstēšana

Ādas, muskuļu un kaulu veidojumu ārstēšana vairumā gadījumu norisinās kopā ar onkologu. Lielu veidojumu gadījumā plastikas ķirurgs rekonstruē radušos audu defektu ar līdzīgiem audiem. Rekonsturktīvā operācija nepieciešama, lai pēc iespējas mazinātu attiecīgās ķermeņa daļas kosmētisko un arī funkcionālo defektu. Operācijas apjoms ļaundabīga ādas vēža operācijas gadījumā ir daudz lielāks un plašu mīksto audu vai kaulu defektu novēršanai speciālisti var veikt mikroķirurģisku veselo audu pārstādīšanu.

 

Nedzīstošu brūču ārstēšana

Pieejamas visprogresīvākās brūču ārstēšanas metodes – audu lēveru pārstādīšana un mikroķirurģija. Lai izvēlētos visprecīzāko nedzīstošas brūces ārstēšanas metodi, plastiskais ķirurgs veiks rūpīgu brūces apskati un novērtēs tās izmēru un sarežģītību. Speciālisti maksimālu uzmanību pievērsīs estētiskajam reuzltātam, lai pēc operācijas rētas būtu nemanāmas. Vienkāršākos gadījumos ādas virskārtas brūces tiek aizšūtas. Lielākām brūcēm tiek veikta ādas pārstādīšana vai audu stiepšana ar espanderu, kas paredzēts, lai “izaudzētu” lieku ādu brūces aizšūšanai.

 

Nervu bojājumu ārstēšana

Pēc traumām iegūtus nervu bojājumus (tirpšana, nejūtība, funkcijas zaudējums) iespējams ārstēt, ķirurģiski atjaunojot bojāto nervu ar mikroķirurģijas metodi. Nervu ieteicams sašūt pēc iespējas ātrāk, kas garantē veiksmīgāku funkcijas atjaunošanos. Lai nervu atjaunotu, bieži ir nepieciešams bojāto aizstāt ar kādu mazāk svarīgu nervu no citas ķermeņa daļas. Mūsu ārsti specializējas galvenokārt perifēro nervu, kā arī ar pleca nervu pinuma bojājumu ārstēšanā.

 

Rētu un apdegumu ārstēšana

Kad rētu izraisītas problēmas traucē locītavu kustības, izraisa sāpes un traucē līdzās esošo orgānu darbību, nepieciešama ārstēšana, lai uzlabotu konkrētās ķermeņa daļas funkcijas. Estētiskā izskata uzlabošana ir sekundārais mērķis. Rētu likvidēšana ir daudzpakāpju process – tiek likvidēti slimie audi, savienota veselā āda, var būt vajadzīga ādas stiepšana vai pārstādīšana. Rētu pilnvērtīgai korekcijai var būt  nepieciešamsa vairākas operācijas Mūsu speciālisti ārstē arī elektrotraumas un apsaldējumu sekas.

 

1667

Pakalpojumu cenrādis

Galvas un kakla defekta slēgšana:

 

ar ADP  

no 600 EUR

ar lēveri  

no 1430 - 6840 EUR
Sejas reanimācija   no 930 - 2850 EUR
Auss totāla rekonstrukcija (3 operācijas)  no 3280 EUR
Osteomelīts - kaula rezekcija + ĀFA  no 1430 EUR
Krūts atjaunošana no 2700 - 16900

Krūšu rekonstrukcija ar espanderu/implantu

 

I etaps  

no 2080 EUR

II etaps 

no 1400 EUR
Krūts zirnīša izveidošana  no 550 EUR
Jaunveidojumu izņemšana no 170 EUR
Veidojumu ekscīzija no 490 EUR
Veidojumu ekscīzija, plastika no 1430 EUR
Dziļi esoša veidojuma ekscīzija kaklā no 1710 EUR
Svaigu brūču šūšana sejā, vienkārša no 130 EUR
Neirinomas ekscīzija narkozē   no 650 EUR
Nerva plastika ar nerva transplantātu  no 1000 EUR
Plexus brachialis rekonstrukcija no 2280 EUR

Infekcija, nekroze

 

debridement + hista + bakterioloģija + VAC  

no 860 EUR

debridement + hist + bakterioloģija

no 285 EUR
Lielo locītavu rētas  

Z - plastika  

no 560 EUR

plastika ar espanderu  

no 1000 EUR

plastikas II.etaps

no 500 EUR

plastika ar brīvu lēveri  

   no 2570 EUR

 

 

1668

Ārstniecības process – soli pa solim

Individuālās ārstniecības soļi ikvienam pacientam būs atšķirīgi, un detalizētu ārstniecības procesu noteiks katra pacienta vajadzības un veselības stāvoklis. Izvēloties rekonsturktīvās ķirurģijas operācijas veikt sadarbībā ar Latvijas speciālistiem, pacients primāri var rēķināties ar ciešu attiecību izveidošanu elektroniski, kam seko vairāku dienu vai atkārtotas vizītes Latvijā.

Vispārējie ārtniecības soļi:

 1. Elektroniska saziņa, speciālistu iepazīšana un vajadzību izzināšana (telefonsarunas, e-pasti, skype zvani).
 2. Sagatavošanās process mītnes zemē:
  1. Nepieciešamo analīžu veikšana;
  2. Konsultācija pie anesteziologa (pēc nepieciešamības).
 3. Ierašanās Latvijā – ieplānota konkrētos datumos:
  1. Konsultācijas un nepieciešamā diagnostika pirms operācijas;
  2. Uzsāktas plānotās procedūras;
  3. Rezultātu analīze un turpmāko ārstniecības soļu identificēšana.

Vizītes ilgums būs atkarīgs no ieplānotajām procedūrām.

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.