REHABILITĀCIJA | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

REHABILITĀCIJA

REHABILITĀCIJA

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1751

Kādēļ izvēlēties Latviju?

Latvijas valsts teritorija ir bagāta ar dabas resursiem un dziednieciskiem minerālūdens avotiem, kas gadsimtiem ilgi tikuši izmantoti ārstniecībā, piesaistot arī ārvalstnieku interesi. Jau 18.gadsimta beigās Latvijā tika izveidots plašs kūrorta ārstniecības iestāžu tīkls, un iekrātā pieredze kombinācijā ar mūsdienu metodēm un jaunākās paaudzes tehnoloģijām nodrošina efektīvu pacientu rehabilitācijas procesu.

 

Top 10 iemeslu, kādēļ izvēlēties Latviju:

 1. Augsta līmeņa rehabilitācijas pakalpojumi. Latvijas rehabilitācijas centri piedāvā diagnostiku, ārstniecību, rehabilitāciju un profilaksi. Rehabilitācijas pakalpojumi tiek sniegti agrīni pēc akūtām saslimšanām, traumām un operācijām, kā arī hronisku saslimšanu gadījumā un profilaktiskos nolūkos.
 2. Individuāla pieeja. Pacienti tiek ārstēti kompleksi, veidojot individuālus rehabiitācijas plānus. Pieejama neirorehabilitācija, kardiorehabilitācija, onkoloģiskā, ortopēdiskā, reimatoloģiskā rehabilitācija, kā arī bērnu rehabilitācijas u.c. programmas.
 3. Pielāgota un pieejama vide. Rehabilitācijas centri ir pieejami cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Centros ir  pieejamas pielāgotas istabas, vannas istabas un WC, procedūru telpas un trenažieru zāles, kā arī lifti starp stāviem un pacēlāji peldbaseinos. Cilvēki ratiņkrēslā ar pārvietošanās palīglīdzekļiem var ērti nokļūt pludmalē pa speciāli aprīkotām laipām un izmantot pielāgotas ģērbtuves. Bet emocionālo labsajūtu nodrošina psihoterapeitiska pieeja.
 4. Unikālā atrašanās vieta un dziedinošs klimats. Vairākas kūrorta ārstniecības iestādes atrodas jūras krastā, priežu mežos nodrošina izcilus apstākļus rehabilitācijai, veselības uzlabošanai un atpūtai. Jau izsenis atzīti vietējie dziednieciskie faktori – maigs klimats, priežu meža enerģija un jūras svaigais gaiss. Latvijā var apvienot atpūtu ar rūpēm par veselību.
 5. Kūrorta pieredze. Vēsturiskās kūrorta ārstēšanas tradīcijas – dūņu un minerālūdens procedūras, apvienojumā ar jaunākajām rehabilitācijas metodēm. Latvijā rehabilitācijas centri piedāvā modernas diagnostikas un ārstēšanas metodes  kompleksā ar dabīgo līdzekļu izmantošanu – sērūdeņradi, broma minerālūdeni, dziednieciskās dūņas.
 6. Mūsdienīgas terapijas metodes un aprīkojums, kas sevī ietver modernas tehnoloģijas un pasaules zinātniskos sasniegumus (robotizētas staigāšanas tehnoloģijas, eksoskeleti, virtuālās realitātes un citas robottehnoloģijas).
 7. Pieredzes bagāti speciālisti. Latvijā strādā kvalificēti speciālisti, kuri palīdz pacientiem atgūt mobilitāti pēc traumām, infarkta un iedzimtām slimībām. Rehabilitācijas speciālisti izstrādā individuālu ārstēšanās plānu. Tā ir profesionāla un saliedēta mediķu komanda - cilvēki, kam viņu nodarbošanās ir ne tikai ikdienas darbs, bet misija.
 8. ES kvalitātes standarti. Infrastruktūra, vide un darbu organizācija atbilst Eiropas labākajiem pacientu aprūpes standartiem. Darbā ar pacientu tiek ievērota pilna personas privāto datu aizsardzība pēc ES prasībām. Dažas rehabilitācijas programmas ir saņēmušas Eiropas atbilstības sertifikātus.
 9. Bez valodas barjerām. Medicīniskais personāls ilgstoši strādā ar ārzemju pacientiem un brīvi pārvalda vairākas svešvalodas.
 10. Izdevīga nokļūšana. Pieejama ērta jūras, gaisa un dzelzceļa satiksme par saprātīgām cenām. Uz starptautisko lidostu „Rīga” ir iespējams atlidot no 77 galamērķiem.

 

1708

VIDEO par rehabilitāciju Latvijā

1752

Piedāvātie pakalpojumi

Latvijā sniedz pakalpojumus pacientiem, kam nepieciešama rehabilitācija un medicīniskā aprūpe stacionāra apstākļos pēc dažādām saslimšanām, traumām un hronisku slimību paasinājuma periodos. 

Atbilstoši pacienta vispārējā stāvokļa novērtējumam tiek sastādīts individuāls rehabilitācijas plāns, kas var ietvert daudzas un dažādas ārstniecības metodes: fizioterapiju, ergoterapiju,  balneoterapiju (minerālūdens vannas un citas ūdens procedūras), peloīdterapija (dūņu aplikācijas, dūņu – sērūdeņraža vannas), fizikālo terapiju (klasiskā masāža, sāls terapija, elektroprocedūras, magnetterapija, ultraskaņas procedūras u.c.), uztura terapiju, reitterapiju – ārstnieciskā jāšana ar zirgiem, mūzikas terapiju, psihoterapiju.

Pacientiem pēc muguras smadzeņu bojājumiem, multiplās sklerozes pacientiem, kā arī citiem pacientiem ar būtiskiem pārvietošanās traucējumiem paralīzes dēļ tiek pielietotas robottehnoloģijas rehabilitācijas iekārtas. Tie sastādīti kombinētie ārstniecības un atveseļošanās kursi un ir izstrādātas arī atsevišķas atveseļošanās un rekreācijas programmas sievietēm, vīriešiem un bērniem.  

Indikācijas ārstēšanai un rehabilitācijai :

 • Sirds – asinsvadu sistēmas traucējumi;
 • Centrālās un perifērās nervu sistēmas saslimšanas; 
 • Reimatiskās slimības
 • Gremošanas sistēmas un zarnu trakta darbības traucējumi;
 • Balsta-kustību aparāta traucējumi;
 • Vielmaiņas traucējumi;
 • Pulmonoloģiskās saslimšanas;
 • Ādas problēmas;
 • Ginekoloģiskās un uroloģiskās saslimšanas;
 • Pēc onkoloģiskām operācijām;
 • Hronisko sāpju rehabilitācija;
 • u.c.

 

FIZIOTERPIJA

Rehabilitācijas nozare funkcionālo traucējumu mazināšanai, izmantojot dažādas fizioterapijas tehnoloģijas, individuālās un grupas nodarbības, slinga terapiju, nūjošanu, dozētas pastaigas. Fizioterapija tiek pielietota arī pēcoperācijas periodos. Fizioterapeita darbs ar pacientu sākas jau pirmajā dienā pēc operācijas vai pat operācijas dienā, lai sasniegtu vislabākos rehabilitācijas rezultātus pēc ķirurģiskās ārstēšanas.

 

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

Vingrojumu komplekss, kas vērsts uz dažādu slimību profilaksi un ārstēšanu. Atkarībā no veselības stāvokļa tiek pielietota higiēniskā vingrošana, ārstnieciskā vingrošana, sporta spēles, dažādas soļošanas formas un to slodze. Plaši pielietojama ir arī vingrošana ūdenī. Vingrošana stimulē sirds un plaušu darbību, samazina celulītu, uzlabo muskuļu aktivitāti, attīsta balsts un kustības orgānus. Nodarbības notiek zālē, pludmalē vai baseinā.

 

SLINGA TERAPIJA

Zināma arī kā saišu terapija, procedūra tiek pielietota kustību-balsta aparāta problēmu gadījumā. Tā palielina muskuļu spēku un izturību, palīdz atbrīvot saspringtos muskuļus un uzlabo stabilitāti locītavās. Visbiežāk lietota pacientiem pēc insulta, traumām un operācijām. Terapija ir vērtīga arī profilaktiskos nolūkos un uzlabo stāju, uztur labu fizisko formu, kā arī palīdz savlaicīgi novērst muguras problēmas.

 

ELEKTROTERAPIJA

Fizikālās medicīnas metodes, kas balstītas uz elektriskās strāvas, elektrisko un magnētisko lauku dozētu pielietošanu ārstniecībā. Palīdz nervu slimību, bezmiega, pārslodzes, ādas problēmu gadījumos, mazina sāpes, uzlabo vielmaiņu, veicina ādas šūnu reģenerāciju un daudzu citu kaišu ārstniecībā.

 

GAISMAS TERAPIJA

Fizikālās medicīnas metode, kas balstītas uz dozēto dabīgo (saules) vai mākslīgo (infrasarkano, redzamo, ultravioleto, lāzera) staru izmantošanu ārstniecībā. Tā stimulē reģeneratīvos procesus, kā arī stiprina imunitāti un  harmonizē metabolos procesus organismā. Gaismas terapija var palīdzēt sezonālās depresijas gadījumos – kontrolē apetītes izmaiņas, svara pieaugumu, darbaspēju zudumu, miega traucējumus.

 

MAGNĒTISKĀ TERAPIJA

Iekaisumu un sāpju zonu ārstēšana ar dažādu frekvenču, impulsa un pastāvīgo magnēta laukiem. Magnētiskās medicīnas terapijas metodes iedarbojas tikai lokāli tajā vietā, ko ārstē, neiekļūstot dziļi audos. Šo terapiju izmanto tūskas mazināšanai, sāpēm, asinsspiediena normalizēšanai u.c. Ja audos mazinās tūska, no slimās vietas pa limfātisko sistēmu tiek aizvadīts prom liekais šķidrums un organisms attīrās. Uzlabojas asinsrite, palielinās organisma fiziskās spējas, stimulē dzīšanas procesu pēc lūzumiem vai operācijām.

 

APARĀTU MASĀŽA

Masāžu veic ar speciāliem aparātiem kuņģa un zarnu trakta slimību, balsta un kustības aparāta traumām, nervu sistēmas problēmu gadījumos. Masāžas vienlaikus iedarbojas uz zemādas tauku slāni, uzlabojot ķermeņa formas un nostiprinot ādu. Aparātu masāžu paveidi ir vibromasāža, hidromasāža, vakuuma masāža, LPG procedūras u.c.

 

BALNEOTERAPIJA

Ūdens dziedniecība: sērūdeņraža un broma minerālūdens vannas, pērļu vannas, kameru vannas, zemūdens masāžas, hidromasāžas baseini, baseini ar kaskādi, zemūdens trakcijas u.c. Tiek pielietots gan minerālūdens vannas, gan minerālūdens dzeršana. Latvija ir bagāta ar sēra, broma-sāls un nātrija minerālūdeņiem, kuri tiek izmantoti ārstnieciskiem mērķiem. Minerālūdens tonizē, mazina locītavu, nervu un muskuļu iekaisumus, novērš alerģijas uzlabo asinsriti, labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu.

 

PELOĪDTERAPIJA

Dūņu aplikācijas, dūņu - sērūdeņraža vannas. Ārstniecisko dūņu (peloīdu) aplikācijas tiek izmantotas ne tikai slimību ārstēšanas un profilakses gaitā, bet tās arī labvēlīgi ietekmē veselības stāvokli, samazina psihoemocionālo spriedzi, kā arī palīdz neauglības gadījumā.

 

ERGOTERAPIJA

Ergoterapija palīdz cilvēkiem ar kustību traucējumiem, pēc pārciesta insulta, ar galvas traumām, lūzumiem, perifēro nervu bojājumiem, politraumām, reimatoloģiskām saslimšanām, apdegumiem, psihiskām saslimšanām iesaistīties ikdienas aktivitātēs, nezaudējot dzīves kvalitāti. Pie ergoterapeita var vērsties arī cilvēki, kuriem nepieciešamas konsultācijas par vides pieejamību, ergonomikas principu pielietošanu darba vidē vai mājas ikdienas dzīves nodarbju veikšanas laikā. Ergoterapeita galvenais uzdevums ir palīdzēt apgūt/atgūt prasmes, kas ļauj pacientam būt neatkarīgam ikdienas nodarbēs.

Rehabilitācijas mērķis ir kavēt slimības progresēšanu, invaliditātes attīstīšanos un veicināt indivīda neatkarību ikdienas darbībās. Ergoterapeits palīdz cilvēkam adaptēties jauniem apstākļiem, mazinot vai novēršot vides šķēršļus. Ergoterapeiti apmāca pacientus lietot tehniskos palīglīdzekļus ikdienas aktivitātēs, pielāgo tos, izgatavo rokas ortozes no speciāliem materiāliem.

 

REITTERAPIJA

Reitterapija ir ārstēšanas metode, kurā izmanto speciāli trenētus zirgus. Tā ietver sevī problēmu risināšanu medicīniskā, psiholoģiskā un sociālā rehabilitācijā. Nodarbības laikā zirga ritmiskās kustības, tā ķermeņa siltums, terapeita un pacienta sadarbība nodrošina reitterapijas labvēlīgo ietekmi. Indikācijas - centrālās un perifērās nervu sistēmas slimības, balsta un kustību orgānu saslimšanas, elpošanas orgānu saslimšanas, sirds un asinsvadu slimības, profilakse. Reitterapija pozitīvi ietekmi cilvēkus, kas cieš no hroniska stresa, paaugstinātas trauksmes un nomāktības.

 

BĒRNU REHABILITĀCIJA

Latvijas rehabilitācijas centri piedāvā dažādu slimību rehabilitācijas programmas. Tās pielāgotas individuāli katram pacientam. Daudzas no tām paredz intensitāti 2-4 stundas dienā 5-7 dienas nedēļā. Rehabilitācijas kursa laikā tiek veikta bērna klīniskā stāvokļa un funkcionēšanas traucējumu novērtēšana, dokumentēšana, komplikāciju profilakse, individuālā rehabilitācijas plāna izveide, pacienta un vecāku izglītošana un informēšana, sociālā integrācija, palīglīdzekļu pielāgošana, sniegtas rekomendācijas un iekļaušana dinamiskās novērošanas reģistrā.

 

Interno slimību rehabilitācijas

Bērniem ar funkcionāliem ierobežojumiem, kas rodas iegūtu un iedzimtu elpošanas orgānu un sirds slimību dēļ.

 

Nervu sistēmas iedzimtu un iegūtu organisku bojājumu rehabilitācija

Bērniem ar motoro funkciju traucējumiem, kas rodas nervu sistēmas iedzimtu un iegūtu organisku bojājumu dēļ, izņemot cerebrālo trieku.

 

Hromosomāli / ģenētisko slimību rehabilitācija

Bērniem ar funkcionāliem ierobežojumiem, kas rodas hromosomālo un ģenētisko slimību dēļ, tādu kā 21. hromosomas trisomija, Reta sindroms, Angelmana sindroms, muskuļu distrofijas, iedzimtas miopātijas u.c.

 

Cistiskās fibrozes rehabilitācija

Bērniem ar cistisko fibrozi. Cistiskā fibroze ir autosomāli recesīva slimība, kas skar šūnas, kas ražo sekrētu augšējos un apakšējos elpceļos, plaušās, kuņģa un zarnu trakta sistēmā, un dzimumorgānos, rodas biezi izdalījumi, kas samazina funkciju šajās orgānu sistēmās.

 

Cerebrālās triekas rehabilitācija

Cerebrālā trieka ir neprogresējoši motoro funkciju traucējumi, kas rodas augļa vai bērna smadzeņu bojājuma dēļ. Latvijā ir iegūta ļoti liela pieredze strādājot ar cerebrālās triekas pacientiem un viņu ģimenēm. Augsti kvalificēti speciālisti - pieredzējušie eksperti, kuri prot strādāt ar šādiem pacientiem un kuru problēmas tiek risinātas kompleksi. Šādiem bērniem rehabilitācijas pakalpojumus vislabāk organizēt tādā veidā, kas prasa ciešu mediķu, sociālo un izglītības darbinieku sadarbību ar bērnu un viņa ģimeni, risinot virkni svarīgu jautājumu.

 

Artropātiju rehabilitācija

Bērniem ar funkcionāliem ierobežojumiem, kas rodas iekaisīga rakstura locītavu bojājumu dēļ.

 

 

SPECIALIZĒTĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMAS

Pacientiem pie dažādām saslimšanām un atšķirīgām veselības problēmām būs nepieciešams īpaši izvēlēts rehabilitācijas pakalpojumu komplekss. Tādēļ rehabilitācijas centri ir izstrādājuši specializētas programmas, kas, balstoties uz pacienta noteikto veselības stāvokli, būs vērstas uz funkcionālo spēju maksimālu uzturēšanu un ar veselību saistīto dzīves kvalitātes uzlabošanu. Dažas no piedāvātajām programmām:

 • Vispārējā rehabilitācija (pacientiem ar muguras sāpēm, pēc muguras  operācijām, ar hroniskām plaušu slimībām, geriatriskiem pacientiem u.c.)
 • Neirorloģisko saslimšanu rehabilitācija (pēc insulta, pēc galvas smadzeņu operācijām, pēc galvas traumām, pēc muguras smadzeņu bojājumiem, pēc neiroinfekcijām, ar Parkinsona slimību u.c.)
 • Kardioloģisko saslimšanu rehabilitācija ( pēc miokarda infarkta, pēc sirds operācijām, ar hronisku sirds mazspēju u.c.)
 • Reimatoloģiskā rehabilitācija
 • Onkoloģiskā rehabilitācija
 • Ortopēdiskā rehabilitācija
 • Bērnu rehabilitācija
 • U.c.

 

VESELĪBAS VEICINĀŠANAS PROGRAMMAS:

 • Divas dienas veselībai
 • Veselīgās dienas
 • Restartē veselību
 • Vesela mugura
 • 10 dienu medicīniskās rehabilitācijas programma
 • Ājurvēdas programmas
 • Sulu maģijas jeb programmas liekā svara mazināšanai
 • U.c.

Šādas programmas īsteno multifunkcionāla rehabilitācijas komanda, kuras sastāvā ir: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti, neirologi, internisti, kardiologi,  traumatologi ortopēdi, medicīnas māsas, māsu palīgi, fizioterapeiti, ergoterapeiti, Hidroterapijas kompleksa speciālisti, klīniskie psihologi, reitterapeiti, tehniskie ortopēdi un daudzi citi.

1753

Procedūru cenrādis

Rehabilitācijas ārsta konsultācija no 30 EUR
Rehabilitācijas konsīlijs no 93 EUR
Rehabilitācija un ārstniecība dienas stacionārā (1 diena)     no 50 EUR
Ergoterapeita konsultācija no 25 EUR
Bērnu neirologa konsultācija              no 30 EUR
Fizioterpijas nodarbība (45 min.) no 25 EUR
Ārstnieciskā vingrošana (30 min) no 5 EUR
Vispārējā masāža no 22 EUR
Zemūdens trakcija no 22 EUR
Dūņu sērūdeņražu vanna no 14 EUR
Kompleksā Balneo-dūņu terapija no 29 EUR
Sāls terapija no 6 EUR
Elektroterapija no 6 EUR
Magnētiskā terapija no 4 EUR
Reitterapija (20 min) no 20 EUR
Slinga terapija (60 min) no 25 EUR
Erigo robottehnoloģijas nodarbība  (45 min.) no 35 EUR
Ekso GT robottehnoloģijas nodarbība  (60 min.) no 50 EUR
Virtuālās realitātes sistēmas MiraRehab (45 min.) no 20 EUR
Izmeklējums Video gaitas analīze no 50 EUR

 

1754

Jaunākās paaudzes ārstniecības tehnoloģijas

Armeo rokas rehabilitācijas sistēma

Robottehnoloģijas procesu izmanto roku vingrināšanai pēc traumām un saslimšanām kā rehabilitācijas metodi. Terapijā paredzēta augsta paciena iesaistīšanās pakāpe, vingrinājumi veicami atkārtoti un patstāvīgi. Ierīce ir piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem un ērti pielāgojama individuāliem pacientiem. Ierīce lietojama pacientiem ar dažāda tipa neiroloģiskiem traucējumiem (pēc insulta, Parkinsona slimība, multiplā skleroze, geriatriskie pacienti, u.c.).

 

Skrejceliņš ar Robowalk balsta mehānismu

Treniņi uz skrejceliņa palīdz sekmēt staigāšanas spējas pacientiem pēc insulta, traumām un citām saslimšanām. Papildus aprīkojums – drošības arka ar gumijas trosēm – ļauj pacientiem justies stabilāk stāvus pozīcijā. Fizioterapeits var īstenot mērķtiecīgāku un efektīvāku procedūras norisi. Sistēma motivē pacientus, kas var izjust bailes kustēties vai baidās no sāpēm pie lielas slodzes. Pacienti iešanas apmācību veic ātrāk un pielietojot mazāku fizisko slodzi.

 

Staigāšanas robots  EksoGT

Unikāla robotizētā ierīce palīdz pacientiem ar muguras smadzeņu bojājumiem pārvietoties vertikāli un trenēt kājas. Robota atbalsts ļauj pacientam iekustināt muskuļus un izlocīt kājas. Ierīce atvieglo darbu pie pirmajiem kustību treniņiem, lai pacients spētu labāk pārvietoties. Ierīce treniņus padara gudrākus, jo robots fiksē datus un vēlāk iespējams analizēt, cik daudz kustējies pats pacients, cik daudz darbojusies ierīce. Rehabilitācijas ierīce EksoGT ir izmantojama pacientiem ar muguras smadzeņu bojājumiem, multiplās sklerozes pacientiem un pacientiem ar paralīzes izraisītiem pārvietošanās traucējumiem. Robots var tikt darbināts tikai ar speciālistu palīdzību.

 

Erigo vertikalizācijas ierīce

Piemērota pacientiem pēc smagām traumām un saslimšanām. Tehnoloģija simulē aktīvu kāju kustību, kas ļauj nodrošināt agrīnu muskuļu mobilizāciju. Ilgstoši guļošiem pacientiem robotizētās kustības ļauj pakāpeniski mācīties staigāt. Ierīci iespējams izmantot arī pilnībā paralizētiem pacientiem.

 

Andago robottehnoloģija

Andago ir robotizēta ierīce, kas sniedz drošību gaitas treniņa laikā. Tas ir robots, kas nodrošina stabilitāti iešanas laikā, vienlaikus saglabājot gaitas kvalitāti, un atbrīvojot no bailēm nokrist. Pēc vairākiem intensīviem treniņiem ar Andago, pacients jutīsies pārliecinoši un spēs atteikties no citiem ikdienas gaitas palīglīdzekļiem. Andago ir viena no drošākajām robotizētajām ierīcēm, kas paredzētas intensīviem gaitas un līdzsvara treniņiem, un ir sevišķi ieteicama pacientiem pēc insulta, ar gaitas deficītu, ko izraisījušas dažādas neiroloģiskās, ortopēdiskās vai sirds-asinsvadu slimības.

 

Mirerehab virtuālā realitāte

Mirarehab izmanto bērnu, ortopēdisku, psihiatrisku, geriatrisku un neiroloģisku pacientu rehabilitācijā. Ar virtuālās realitātes ierīci ir iespējams uzlabot aktīvo, pasīvo mobilitāti, aktīvo stabilitāti, kustību koordināciju, līdzsvaru, svara pārnesi, gaitas steriotipu, muskuļu spēku, garastāvokli, motivāciju un kognitīvās spējas.

Virtuālā realitāte veicina pacientu vēlmi vairāk iesaistīties rehabilitācijas procesā. Mirarehab terapiju realizē sertificēts terapeits, kurš novērtē pacientu, viņa spējas veikt programmatūras piedāvātu terapiju, sagatavo individuālo plānu un seko līdzi katrai terapijas sesijai.

 

1755

Ārstniecības process – soli pa solim

Individuālās rehabilitācijas soļi ikvienam pacientam būs atšķirīgi, un detalizētu ārstniecības procesu noteiks katra pacienta medicīniskās vajadzības un veselības stāvoklis. Konsultācijā ar speciālistiem tiks izstrādāts nepieciešamo rehabilitācijas pakalpojumu plāns vai izvēlēta atbilstīgākā rehabilitācijas programma.

Vispārējie rehabilitācijas procesa soļi:

 1. Elektroniska saziņa ar izvēlēto rehabilitācijas centru, speciālistu iepazīšana un problēmu analīze (telefonsarunas, e-pasti, skype zvani).
 2. Ierašanās Latvijā – ieplānota konkrētos datumos:
  1. konsultācijas ar speciālistiem;
  2.  rehabilitācijas procedūru un terapiju komplekss;
  3. rezultātu analīze un turpmāko ārstniecības soļu identificēšana.
 3. Pēc vajadzības – attālināta komunikācija un rezultātu kontrole (elektroniskie saziņas līdzekļi).

Vizītes ilgums Latvijā būs atkarīgs no izvēlētās rehabilitācijas programmas satura – vidēji iespējams rēķināties ar 1-2 nedēļām.

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.