PLASTISKĀ ĶIRURĢIJA | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

PLASTISKĀ ĶIRURĢIJA

PLASTISKĀ ĶIRURĢIJA

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1558

Kādēļ izvēlēties Latviju?

Latvijas klīniku pakalpojumus aizvien biežāk novērtē ārvalstu klienti, saņemot augstas klases, starptautiskajiem standartiem atbilstošu ārstēšanu par lieliskām cenām. Darba ētika un pacientu drošība ir mūsu profesionalitātes stūrakmeņi.

Top 10 iemesli, kādēļ izvēlēties Latviju:

 1. Lieliskas cenas. Latvijas klīnikas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu (vairāk nekā 60 estētiskās procedūras) par izdevīgām cenām.
 2. Starptautiska līmeņa profesionāļi. Latvijas ķirurgi ieguvuši izglītību un stažējušies Rietumu labākajās medicīnas augstskolās un klīnikās. Speciālisti regulāri piedalās starptautiskos kongresos, kā arī lasa lekcijas ārvalstīs ir vadošo nozares asociāciju, tai skaitā Plastikas, rekonstruktīvās un estētiskās ķirurģijas starptautiskās konfederācijas (IPRAS), Amerikas estētiskās plastikas ķirurģijas asociācijas (ASAPS) un Eiropas estētiskās lāzerķirurģijas biedrības (ESLAS) biedri.
 3. Augstas kvalitātes materiāli un tehnoloģijas. Gan operācijām, gan pacientu diagnostikai tiek lietotas Eiropā sertificētas tehnoloģijas un vadošo ražotāju implanti, augstākās kvalitātes injekciju materiāli un medikamenti. 
 4. Ātrs atveseļošanās periods. Mazinvazīvas un saudzīgas ķirurgijas metodes nodrošina ātru atkopšanos pēc operācijas. Pacientiem klīnikā jāpavada pēc iespējas īsāks laiks.
 5. Konfidencialitāte un privātums. Garantējam absolūtu konfidencialitāti, sekojot ES prasībām personas datu aizsardzībā. Individuālu pieeju nodrošina pacientu koordinatori, palīdzot rast atbildes uz visiem pacienta jautājumiem un neskaidrībām.
 6. Pacientu komforts. Pakalpojumu klāstā iekļauta arī pilna pēcoperācijas aprūpe un uzturēšanās stacionārā labiekārtotās viesnīcas tipa palātās ar visām ērtībām.
 7. Drošība un ES kvalitātes standarti. Moderni aprīkotajās klīnikās tiek nodrošināta sterilitāte, atbilstoši augstākajiem Eiropas standartiem.
 8. Specializācija – estētiskā ķirurģija. Risinām kosmētiskās problēmas, kas ietekmē labsajūtu un dzīves kvalitāti, piem., ķermeņa izmaiņas pēc bariatrijas operācijām.
 9. Bez valodas barjerām. Latvijas speciālisti ilgstoši strādā ar ārzemju pacientiem un brīvi pārvalda vairākas svešvalodas.
 10. Izdevīga nokļūšana un pievienotā vērtība – brīvdienas. Pieejama ērta jūras, gaisa un dzelzceļa satiksme par saprātīgām cenām. No starptautiskās lidostas „Rīga” ir iespējams doties uz 77 galamērķiem. Pacienti var izbaudīt Latvijas skaistumu, apmeklēt Baltijas valstu kultūras galvaspilsētu Rīgu – arhitektūras pērli, gastronomijas paradīzi un vietu aktīvai atpūtai.

 

1560

Piedāvātie pakalpojumi

ACU PLAKSTIŅU PLASTIKAS OPERĀCIJAS

Acu plakstiņu plastiska ir ieteicama kā ļoti efektīva manipulācija, lai noslīdējuši acu plakstiņi un maisiņi zem acīm neietekmētu cilvēka dzīves kvalitāti. Noslīdējuši plakstiņi var padarīt cilvēku izskatā vecāku par saviem gadiem, cilvēks izskatās bez iemesla noguris, kā arī bieži vien var traucēt redzei. Šīs operācijas var veikt gan medicīnisku indikāciju dēļ, gan tajos gadījumos, kad operācija ir apsvērums ārējā izskata uzlabošanai.

Procedūra: Noslīdējuši acu plakstiņi, maisiņi, tumši loki zem acīm tiek likvidēti, izņemot liekos taukaudus, ādu un muskuļaudus ap acīm. Brūces tiek sašūtas ar smalkiem diegiem, kas atstāj gandrīz nemanāmas rētas.

Atveseļošanās: Zilumi un tūska saglabājas 2–3 nedēļas, ieteicams lietot aukstas kompreses. Lasīt var jau 2.-3. dienā pēc operācijas, kontaktlēcas var atsākt lietot pēc 2 nedēļām vai vēlāk. Rētas 6–8 mēnešu laikā pakāpeniski kļūst gaišākas, līdz nav saredzamas vispār.

Rezultāti:  Efekts saglabājas vairākus gadus, reizēm pastāvīgi.

 

DEGUNA PLASTIKA

Deguna korekcijas operāciju parasti veic cilvēkiem, kuri uzskata, ka viņu deguns neizskatās dabiski un nav harmonijā ar pārējiem sejas vaibstiem. Ar deguna plastikas procedūru var koriģēt iedzimtus vai pēctraumas defektus, kā arī likvidēt dažādas elpošanas problēmas. Deguna plastikas operāciju, ja vien tas nav nepieciešams, neiesaka veikt agrāk par 14–16 gadiem.

Procedūra: Operācijas laikā iespējams veikt deguna formas korekciju, to samazinot (izņem daļu no deguna kaula un skrimšļa), izmainot degungala vai deguna apakšpuses formu (pārveido un satuvina deguna skrimšļus), sašaurinot nāsis (izņem nelielu daļu audu no deguna bāzes daļas) vai mainot leņķi starp degunu un augšlūpu (izmaina deguna starpsienu).

Atveseļošanās: Pēc operācijas tiek lietots ģipša, metāla vai termoplasta fiksators, kas palīdz saglabāt jauniegūto formu. Fiksators un šuves tiek noņemti 7–10 dienu laikā pēc operācijas. Tūska samazinās 1–2 nedēļu laikā. Fiziskā slodze jāierobežo 2–3 nedēļas pēc operācijas, 8 nedēļas jāizvairās no deguna sasišanas vai sauļošanās. Normāls izskats tiek iegūts pēc 1 gada.

Rezultāts: Efekts ir paliekošs.

 

AUSU PLASTIKA

Ausu plastikas operāciju parasti izvēlas cilvēki, kas gadiem ilgi pārdzīvojuši, ka ausis ir pārāk atkarenas, vai ir pamanījuši, ka bērnam radušies vai vēlāk dzīvē varētu rasties kompleksi šīs iedzimtās īpatnības dēļ.

Procedūra: Operācijas laikā atkarenas ausis tiek pārveidotas, lai tās atrastos tuvāk galvai, vai tiek samazināts to apjoms. Visbiežāk ausu plastikas operācija tiek veikta bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem, taču to var veikt arī pieaugušajiem.

Atveseļošanās: 10 dienas pēc operācijas ir jānēsā elastīga saite ap galvu. Darbā vai skolā var atgriezties pēc 5–7 dienām. 1–2 mēnešus jāierobežo liela fiziskā slodze.

Rezultāts: Efekts ir paliekošs.

 

KRŪŠU KOREKCIJA

Krūšu korekcijas operācijas visā pasaulē un Latvijā ir ļoti pieprasītas, to vidū vispieprasītākā krūšu operācija ir krūšu dziedzeru palielināšana ar silikona implantiem. Krūšu palielināsanas operācijas var būt aktuālas, ja sievietei ir mazas, neattīstītas vai asimetriskas krūtis, kā arī krūts izmaiņas pēc bērna barošanas ar krūti.  Krūšu samazināšanas operāciju veic, lai atbrīvotos no iespējama fiziskā diskomforta un uzlabotu pašapziņu. Nesamērīgi lielas krūtis var radīt sāpes mugurā vai plecos un izraisīt citas veselības problēmas. 

Procedūra: Krūšu palielināšana notiek ievietojot implantus. Ir pieejami dažādas formas implanti - efektīvai dekoltē zonai parasti izvēlas apaļus, bet dabiskai formai pieejami  "anatomiskās" formas implanti. Samazināšanas operācijā tiek noņemti liekie krūšu audi un āda, pārvietots krūtsgals un uzlabota krūšu forma.

Atveseļošanās: Pēc krūšu palielināšanas operācijas 4 nedēļas jālieto speciāls krūšturis. Dušā var iet jau nākamajā dienā pēc operācijas, bet peldēties, iet vannā vai uzsākt fiziskās aktivitātes var ne ātrāk kā pēc 3 - 4 nedēļām. . Agrīns rezultāts redzams jau 2-3 nedēļas pēc operācijas, taču galīgais rezultāts redzams pēc 3-5 mēnešiem.

Rezultāts: Ilgstošs.

 

ĶERMEŅA UN SEJAS KONTURĒŠANA AR TAUKAUDU INJEKCIJĀM

Procedūru veic gan estētiskā izskata uzlabošanai, gan traumu un operāciju radīto mīksto audu defektu novēršanai. Estētiskos nolūkos tauku injekcijas veic ķermeņa un sejas rajonos, kuri dabīgās novecošanas vai ķermeņa svara izmaiņu dēļ zaudējuši apjomu, kā arī gadījumos, kad vēlas ķermenim piešķirt papildu apjomu noteiktās vietās. Rekonstruktīvajā ķirurģijā tauku injekcijas tiek veiktas ķermeņa vai sejas mīksto audu defektu vietās, kas izveidojušies pēc operācijām vai traumām.

Procedūra: No vietas,kurt tauku ir pārāk daudz, tiek izņemtas tauku šūnas. Tauku šunas attīra un injicē uzlabojamajā vietā. Nepieciešamie taukaudi var tikt iegūti arī liposkulptūras procedūras laikā.

Atveseļošanās: Injekcijas vietā sākotnēji manāms pietūkums un zilumi. Tie izzūd aptuveni divas nedēļas pēc operācijas.

Rezultāts:  Rezultātu noturība pacientiem var būt atšķirīga.

 

TAUKU ATSŪKŠANA (LIPOSKULPTŪRA)

Mūsdienās labas pašsajūtas un izskata priekšnosacījums ir attīstīts un proporcionāls ķermenis. Tiem, kas vēlas gludāku vai proporcionālāku ķermeni, risinājums var būt tauku un ķermeņa modelēšana. Šī nav novājēšanas metode, jo atsūkto taukaudu apjoms ir samērā neliels.

Procedūra: Liposkulptūras operācijas laikā tiek uzlabota ķermeņa forma, ar caurulīti un vakuuma aparātu likvidējot liekos taukus. Populārākās tauku atsūkšanas vietas ir zods, vaigi, kakls, augšdelmi, vēders, dibens, augšstilbi, ceļgali, apakšstilbi un potītes.

Atveseļošanās: Pēc operācijas 3–4 nedēļas ir jānēsā piegulošs, elastīgs apģērbs, kas samazina tūsku, asinsizplūdumus, novērš nelīdzenas ādas veidošanos. Dažas dienas pēc liposkulptūras operācijas operētajā vietā būs jūtams diskomforts, nelielas dedzinošas sāpes. Darbā var atgriezties pēc 1–2 nedēļām, lielāku fizisko slodzi var atsākt pēc 2–4 nedēļām, tūska un zilumi pilnībā izzūd 1–6 mēnešu laikā.

Rezultāti: Efekts ir paliekošs, ja ievēro saprātīgu diētu un veic regulārus vingrinājumus.

 

1561

Pakalpojumu cenrādis

Acu plakstiņu korekcija no 600 EUR
Ausu plastikas operācija no 540 EUR
Vēdera plastika no 2000 EUR
Augšdelmu ādas korekcija no 2100 EUR
Apakšstilbu formas korekcija  no 2740 EUR
Deguna plastika no 2600 EUR
Krūšu korekcija           no 2500 EUR

Butolīna injekcijas - pieres zonā

Tauku atsūkšana (liposkulptūra)

210 EUR

no 2550 EUR

 

 
   

 

1562

Ārstniecības process – soli pa solim

Individuālās ārstniecības soļi ikvienam pacientam būs atšķirīgi, un detalizētu ārstniecības procesu noteiks katra pacienta vajadzības un veselības stāvoklis. Latvijas klīnikas nodrošina mazinvazīvas un saudzīgas ķirurgijas metodes, tāpēc pacientiem pēc operācijām klīnikā jāpavada ne vairāk par dažām stundām, komplicētākos gadījumos – viena līdz divas dienas. Izvēloties plastisko operāciju veikt sadarbībā ar Latvijas klīnikām, pacients primāri var rēķināties ar ciešu attiecību izveidošanu elektroniski, kam seko vairāku dienu vizīte Latvijā, ierodoties uz plānoto operāciju. Vispārējie ārstniecības procesa soļi:

 1. Elektroniska saziņa ar izvēlēto klīniku, speciālistu iepazīšana un problēmu analīze (telefonsarunas, e-pasti, skype zvani).
 2. Ierašanās Latvijā – ieplānota konkrētos datumos:
  1. Konsultācijas un nepieciešamā diagnostika pirms operācijas;
  2. Uzsāktas plānotās procedūras;
  3. Pēc vajadzības tiek veiktas pēc operācijas pārbaudes.
 3. Attālināta komunikācija, rezultātu kontrole (elektroniskie saziņas līdzekļi)

Vizītes ilgums Latvijā ir atkarīgs no izvēlētās ķirurģiskajās manipulācijas un ārstniecības plāna. Īsumā par operāciju norisi:

Operācija

Ilgums

Anestēzija

Ārstēšana

Acu plakstiņi

1-3 h

Lokālā vai vispārējā

Ambulatora

Augšējo un apakšējo plakstiņu korekcijas gadījumā – 1 nakts stacionārā

Ausu plastika

2-3 h

Vispārējā vai lokālā

Ambulatora

Deguna plastika

1-2 h

Vispārējā vai lokālā

1 nakts stacionārā

Krūšu korekcija

1.5-3 h

Vispārējā

1-2 dienas stacionārā

Konturēšana ar taukaudu injekcijām

1-2 h +

Vispārējā

Ambulatora

Pie liela apjoma – stacionāra

Liposkulptūra

1-2 h +

Lokālā, epidurālā vai vispārējā

Ambulatora

Pie liela apjoma - stacionāra

Vēdera plastika

2-3 h

Vispārējā

3-4 dienas stacionārā

Augšdelmu plastika

1-2 h

Lokālā vai vispārējā

Ambulatora

 

1565

Pacientu atsauksmes

"Mīļš Paldies dr. Jānim Ģīlim, ar apkalpojošo personālu!Tikai labākie vārdi, darbi nav izsakāmi un novērtējami vārdos!”  Pārsla Bērziņa no Latvijas

"Nu jau kā mēnesis pagājis kopš, kā teikt likos zem naža. Vēlos pateikt lielum lielo paldies visiem visiem par superīgo aprūpi. Miega dakterim par galvas noglaudīšanu pirms "miedziņa" jo bija baigais satraukums. Paldies dakteriem. Ansim lielais paldies par kolosālo darbu.  
Rekomendācijas visiem kas meklē atbrīvoties no tiem maziņiem savā ziņā niekiem, bet kas traucē tomēr vairāk smaidīt, iesaku tālāk nekur nemeklēt.”  Zaiga Grulle no Dublinas

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.