Latvijas veselības tūrisma klasteris ir ieguvis Eiropas Klasteru Ekselences Iniciatīvas Bronzas līmeņa sertifikātu | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

Latvijas veselības tūrisma klasteris ir ieguvis Eiropas Klasteru Ekselences Iniciatīvas Bronzas līmeņa sertifikātu

2018. gada septembrī norisinājās sertificēšanas process un tas rezultējies ar pozitīvu atzinumu, pozitīvu atskaiti un analīzi par Latvijas veselības tūrisma klasteri. Tas apliecina pareizo virzību Latvijas veselības tūrisma klasterim un tā izaugsmei.

Sertificēšanas ietvaros tiek vērtēta klastera pārvaldības sistēma un tā attīstības līmenis, kas tiek salīdzinoši izvērtēti kontekstā ar labākajiem nozares klasteriem Eiropā. Izvērtēšanas rezultātā tika izstrādātas rekomendācijas darbības uzlabošanai. Šis sertifikāts savā veidā kalpo par klastera kvalitātes zīmi un paver plašākas iespējas klasteru starptautiskai sadarbībai.

„Ir zināma kritika, vājie posmi attīstības virzienos un rekomendācijas, kurām jāpievērš uzmanība, lai pēc pusotra gada, 2020. gada pavasarī saņemtu jau Sudraba līmeņa Sertifikātu. Mēs noteikti uz to virzāmies”, pauž Latvijas veselības tūrisma klastera vadītāja Gunta Ušpele. Ir nepieciešamība ieguldīt lielākas finansiālas investīcijas pētniecībā un jaunu medicīnas produktu attīstībā un ieviešanā Latvijā un ārvalstīs, jāīsteno ciešāka sadarbību starp klastera komersantiem. Tāpēc Klasterim šogad esam piesaistījuši jaunus Latvijas un Igaunijas star-up uzņēmumus, kuru produkti tiks integrēti un testēti sākotnēji klastera komersantu medicīnas iestādēs un vēlāk virzīti integrēšanai ārvalstīs.

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.