GINEKOLOĢIJA UN UROLOĢIJA | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

GINEKOLOĢIJA UN UROLOĢIJA

GINEKOLOĢIJA UN UROLOĢIJA

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1588

Kādēļ izvēlēties Latviju?

Latvijas klīnikās iespējams saņemt pilna spektra ginekoloģijas pakalpojumus pēc Eiropas vadošo klīniku standartiem. Ginekoloģiskām problēmām ne vienmēr piemērota ir medikamentoza terapija, daudzos gadījumos nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Mēs pacientēm piedāvājam izvēlēties speciālistus, kuriem var uzticēties, kuri ir augsti kvalificēti un pārzina jaunākās diagnostikas un ārstniecības metodes ginekoloģijā.  

Top 10 iemesli, kādēļ izvēlēties Latviju:

 1. Kompetentu un pieredzes bagātu speciālistu komanda. Zinoši speciālisti savā nozarē, kas regulāri papildina zināšanas ārvalstīs – Francijā, Lielbritānijā, Itālijā, u.c. vadošo Eiropas Universitāšu klīnikās. Klīniku ārsti ir nozīmīgu starptautisko ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju biedri (ISUOG, ISPD).
 2. Ātra pakalpojuma pieejamība. Īss gaidīšanas laiks – no pacienta pieteikuma saņemšanas, konsultācijas vai manipulācijas datums tiek ieplānots 2 nedēļu laikā.
 3. Individuāla un personiska pieeja. Ārstu un medicīnas personāla personiska attieksme saskarsmē ar klientu, kā arī pacientu koordinatori palīdzēs rast atbildes uz visiem jautājumiem un neskaidrībām. Individuāla pieeja medicīnas problēmu risinājumam. Pacientiem ir iespēja izvēlēties labiekārtotas viesnīcas tipa palātas ar visām ērtībām. Pakalpojumu klāstā tiek piedāvāta arī sagaidīšana lidostā un individuāls transports.
 4. Moderna diagnostika un medicīnas aparatūra. Diagnostikas veikšanai un operācijām tiek izmantotas vadošās pasaules tehnoloģijas un jaunākās 21. gadsimta iekārtas .
 5. Lieliskas cenas. Latvijā sniegto pakalpojumu cenas ir ievērojami zemākas salīdzinājumā ar Rietumeiropas un Skandināvijas valstīm.
 6. Mūsdienīgas un mazinvazīvas metodes. Modernās ķirurģijas metodes nodrošina saudzīgu un efektīvu risinājumu, kas ļauj samazināt pēcoperācijas sekas.
 7. Konfidencialitāte un privātums. Garantējam absolūtu konfidencialitāti un sekojam ES regulējumiem personas sensitīvo datu apstrādē.
 8. Drošība un ES kvalitātes standarti. Klīnikas iekārtotas pēc Eiropas labāko medicīnas iestāžu koncepta, nodrošināta sterilitāte, atbilstoši augstākajām ES prasībām.
 9. Bez valodas barjerām. Latvijas speciālisti ilgstoši strādā ar ārzemju pacientiem un brīvi pārvalda vairākas svešvalodas.
 10. Izdevīga nokļūšana un pievienotā vērtība. Pieejama ērta jūras, gaisa un dzelzceļa satiksme par saprātīgām cenām. No starptautiskās lidostas „Rīga” ir iespējams doties uz 77 galamērķiem. Pacienti var izbaudīt Latvijas skaistumu, apmeklēt Baltijas valstu kultūras galvaspilsētu Rīgu – arhitektūras pērli un gastronomijas paradīzi.

 

1589

Piedāvātie pakalpojumi

Diagnostika

 • Ginekologa konsultācija, apskate un ultrasonogrāfijas izmeklējumi
 • Magnētiskā rezonanse:
  • Grūtniecei un auglim;
  • Vēdera dobuma un mazā iegurņa orgāniem.
 • Kolposkopija – dzemdes kakla izmaiņu diagnostika, ja dzemdes kaklā vizuāli diagnosticēta patoloģija, kam nepieciešama papildus izmeklēšana.
 • Histeroskopija – endoskopiska diagnostikas metode, ko izmanto dzemdes dobuma iedzimtu anomāliju, dzemdes starpsienu, saaugumu, olvadu patoloģiju diagnostikā.
 • Agrīna krūts slimību diagnostika:

Attēlu diagnostika:

 • ultrasonogrāfija krūts dziedzeriem;
 • mamogrāfija ar tomosintēzi;
 • magnētiskā rezonanse krūts dziedzeriem;
 • PET/CT krūts dziedzeriem.

Invazīvā ultrasonogrāfija krūts dziedzeriem;

 • Aspirācijas biopsija. Cistu veidojumu aspirācijas biopsija USG
 • Core-biopsija. Core biopsija USG/MG kontrolē
 • Vakuuma biopsija

Ārstu konsultācijas:

 • Mamologa;
 • Ķirurga – onkologa;
 • Ķīmijterapeita.

 

Ārstniecība

Dzemdes dobuma un dzemdes kakla abrāzija

Dzemdes dobuma abrāzija nepieciešama, lai iegūtu materiālus histoloģiskai izmeklēšanai, lai precizētu diagnozi.

Rezultāts: Tālāk iegūtos paraugus nodod izmeklējumiem.

 

Dzemdes kakla konizācija

Efektīva, minimāli invazīva papildus diagnostikas un vienlaicīgi arī ārstēšanas metode, ja ārsts izmeklēšanas laikā ir konstatējis hronisku iekaisumu, plašu eroziju, dzemdes kakla deformāciju vai displāziju, kas ir pirmsvēža saslimšana.

Rezultāts: Tālākā ārstēšana atkarīga no audu izmeklējuma rezultātiem. Operācijas vietā brūce dzīst vidēji 3-4 nedēļas.

 

Hiterorezektoskopija

Operatīvā histeroskopija jeb histerorezektoskopija ir ārstnieciska procedūra, kuras laikā notiek dzemdes dobuma patoloģiskā procesa ķirurģiska likvidēšana, izmantojot histeroskopu.

Rezultāts: Histeroskopija ļauj ne vien vizuāli noteikt diagnozi un precīzi veikt ķirurģiskās manipulācijas apjomu, bet arī mazina dzemdes traumatizācijas risku ārstnieciskās procedūras laikā.

 

Labioplastika

Labioplastika ir mazo un lielo kaunuma lūpu korekcija, ko var veikt gan konvencionāli ar klasiskās ķirurģijas metodēm, gan mūsdienīgāk, izmantojot CO2 lāzertehnoloģiju. Nepieciešamība veikt labioplastiku var rasties, ja kaunuma lūpas ir neregulāras iedzimtu defektu dēļ, dzīves laikā iegūtas traumas, vai novērotas pārmaiņas pēc dzemdībām.

Procedūra: CO2 lāzeram ir gan termiska, gan ablatīva iedarbība. Ar lāzeru veic nelielus griezienus, bet asins zudums ir minimāls.

Rezultāts: pēc 10-14 dienām vizītē pie ārsta izvērtē dzīšanas procesu.

 

Maksts plastika

Ja sieviete nav apmierināta ar intīmās zonas sajūtām, tad ar plastikas operācijas palīdzību efektīvi var atjaunot maksts anatomiju. Maksts ieejas gredzens ir ļoti svarīga detaļa intīmā komforta nodrošināšanai. Efektīvākam rezultātam, maksts plastikas operāciju var veikt papildus izmantojot jauno CO2 lāzertehnoloģiju, kas ievērojami paātrina dzīšanas procesu un sniedz labāku  kosmētisko efektu.

Procedūra: Maksts plastika ir ķirurģiska operācija, bet labāka rezultāta iegūšanai izmanto arī lāzeri. Jaunām sievietēm ķirurģisko korekciju visbiežāk veic maksts mugurējai sienai.

Rezultāts: Tiek atjaunota maksts ieejas gredzena anatomija.

 

Izaugumu noņemšana ar lāzertehnoloģiju

Sievietēm arī intīmajā zonā var veidoties dažādi labdabīgi veidojumi, kas laika gaitā var palielināties un radīt problēmas. Ja veidojumi atrodas vietā, kur tie pakļauti berzei vai traucē intīmajai higiēnai, ginekologs var ieteikt veidojumus likvidēt. Veidojumu lividēšanai piemērots ir lāzers.

Procedūra: Lāzers rada termisku enerģiju, likvidējot veidojumu nav asiņošanas un nav nepieciešamas šuves. Noņemtie veidojumi drošības dēļ tiek pārbaudīti laboratorijā, lai precizētu, vai tajos nav nelabvēlīgu šūnu.

Rezultāts: Jau pēc dažām dienām brūce ir savilkusies un manipulācijas sekas nevar manīt.

 

Ginekoloģiskās injekcijas

Ginekoloģiskās injekcijas jeb NEAUVIA hialuronskābes filleru injekcijas intīmajā zonā palīdz risināt vairākas problēmas – novērš diskomfortu, ārējo dzimumorgānu estētiskos defektus, uzlabo dzimumdzīves kvalitāti un mazina slodzes urīna nesaturēšanu. Hialuronskābes injekcijas palīdz atjaunināt ādu un gļotādu, tās elastību un apjomu.

Procedūra: Hialuronskābe ir dabīga viela, kas atrodas mūsu ādā un gļotādā, mitrina to un piešķir tai apjomu. Lai efekts būtu izteiktāks un noturīgāks –  hialuronskābes injekcijas ieteicams apvienot ar lāzerterapiju intīmajai zonai.

Rezultāts: Redzams tūliņ pēc procedūras, bet pilnīgs efekts sasniegts 7-10 dienu laikā. Iedarbība vērojama apmēram gadu.

 

1590

Pakalpojumu cenrādis

Dzemdes dobuma un dzemdes kakla abrāzija no 100 EUR
Dzemdes kakla konizācija no 180 EUR
Hiterorezektoskopija no 320 EUR
Labioplastika ar CO2 lāzeru no 635 EUR
Maksts plastika no 433 EUR
Izaugumu noņemšana ar lāzertehnoloģiju no 245 EUR
Ginekoloģiskās injekcijas no 200 EUR

 

1591

Jaunākās paaudzes ārstniecības iekārtas un tehnoloģijas

 • Premium klases ultrasonogrāfi – 3D un 4D attēli. Ultrasonogrāfijas izmeklējumi grūtniecēm ietver 4D ultraskaņas izmeklējumus un augļa sirds izmeklējumus.
 • Lāzerterapija ar MONALISA TOUCH@ – bez ķirurģiskas iejaukšanās ar lāzera palīdzību veic maksts gļotādas atjaunināšanu, gan arī slodzes urīna nesaturēšanas korekciju, novērš un ārstē maksts un vulvas atrofiju un tās radītos blakusefektus.
 • Jaunākās paaudzes CO2 lāzertehnoloģija, ko izmanto labiplastikā un maksts plastikā, ievērojami paātrina dzīšanas norises un sniedz labāku pēcoperācijas kosmētisko efektu. Procedūru laikā asins zudums ir minimāls.
 • Lāzerprocedūra FemiLift® ar pašas jaunākās paaudzes Alma lāzeriekārtu FemiLift® CO2 Smart paver jaunas iespējas kvalitatīvi, ātri, bez sāpēm, anestēzijas, vecuma ierobežojuma un blaknēm veikt gan ārstnieciskās, gan estētiskās ginekoloģijas procedūras. Procedūra ilgst tikai 7 minūtes un uzreiz pēc tās iespējams atgriezties ikdienas gaitās.
 • I-PRF asins plazmas injekcijas intīmajā zonā – šī progresīvā metode jau plaši tiek izmantota estētiskajā dermatoloģijā. Tagad to pielieto arī ginekoloģijā - maksts sausuma, novēršanai, pēcdzemdību diskomforta, plīsumu/ iegriezumu rētu, striju mazināšanai, hronisku vulvas slimību ārstēšanai, iedarbojoties tieši uz problēmzonu. Tā ir droša un efektīva metode bez alerģiskām reakcijām un infekciju riska, jo tiek izmantota no paša pacienta asinīm izgatavota viela.

 

1592

Ārstniecības process – soli pa solim

Individuālās ārstniecības soļi ikvienai pacientei būs atšķirīgi, un detalizētu ārstniecības procesu noteiks katras pacientes vajadzības un veselības stāvoklis.

Vispārējie ārstniecības procesa soļi:

 1. Elektroniska saziņa ar izvēlēto klīniku, speciālistu iepazīšana un vajadzību izzināsana (telefonsarunas, e-pasti, skype zvani).
 2. Ierašanās Latvijā – ieplānota konkrētos datumos:
  1. konsultācijas, diagnostika un ārstniecības plāna precizēšana;
  2. uzsākta plānotā operācija/procedūra;
  3. pēc vajadzības tiek veiktas pēcoperācijas pārbaudes.
 3. Attālināta komunikācija, rezultātu kontrole (elektroniskie saziņas līdzekļi).

Vizītes ilgums Latvijā ir atkarīgs no izvēlētās ķirurģiskajās manipulācijas un ārstniecības plāna. Īsumā par operāciju norisi:

Operācija

Ilgums

Anestēzija

Ārstēšana

Pēcoperācijas periods

Dzemdes dobuma un dzemdes kakla abrāzija

10-15 min

Vispārējā

Dienas stacionārā

3-7 diena atkārtota vizīte

Dzemdes kakla elektroekscīzija

15-20 min

Vispārējā

1 diena stacionārā

Atkarīgs no procedūras

Hiterorezektoskopija

15-30 min

Vispārējā

1 diena stacionārā

Nav ierobežojumu

Labioplastika

1-2 h

Vispārējā

Ambulatora

1 mēnesis

Maksts plastika

1 h

Atkarīgs no procedūras

1 diena stacionārā

1 mēnesis

Izaugumu noņemšana ar lāzertehnoloģiju

Dažas minūtes

Lokālā

Ambulatora

1 nedēļa

Ginekoloģiskās injekcijas

30-40 min

Lokālā

Ambulatora

2 nedēļas

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.