ESTĒTISKĀ MEDICĪNA | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

ESTĒTISKĀ MEDICĪNA

ESTĒTISKĀ MEDICĪNA

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1699

Kādēļ izvēlēties Latviju?

Kosmētisko defektu novēršanai Latvijas klīnikās tiek pielietotas mūsdienīgas un inovatīvas metožu kombinācijas, kas nodrošina ātru korekciju un īsu atjaunošanās periodu. Daudzas no šīm tehnoloģijām ir unikālas un vienīgās Baltijā. Pateicoties jaunākajām metodēm, ir iespējams pilnīgi likvidēt defektus, kuras agrāk uzskatīja par grūti novēršamiem.

 

Top iemesli, kādēļ izvēlēties Latviju:

 1. Inovācijas un jaunākās metodes. Speciālistu dalība starptautiskās apmācībās un semināros pacientiem nodrošinās pieeju jaunākajām metodēm estētiskās medicīnas jomā.
 2. Pasaules līmeņa lāzertehnoloģiskās iekārtas. Modernais aprīkojums palīdz novērst visa veida ādas defektus un veikt unikālas ādas atjaunošanas procedūras. Tehnoloģiju attīstība nodrošina arvien mazāk invazīvas metodes. Latvijā estētiskā medicīna ir ļoti augstā līmenī, jo tiek pielietotas gandrīz visas šobrīd pasaulē labākās un atzītākās inovatīvās tehnoloģijas estētiskajā medicīnā.
 3. Profesionāli speciālisti ar izcilu pieredzi – Estētiskās medicīnas speciālisti ir ieguvuši augsta līmeņa profesionālo izglītību. Ārstu kvalifikācija un profesionālās zināšanas arvien tiek  papildinātas vietēja mēroga un ārvalstīs organizētās apmācībās un pieredzes apmaiņu  programmās.
 4. Drošība un ES kvalitātes standarti. Infrastruktūra, vide un darbu organizācija klīnikā atbilst Eiropas labākajiem pacientu aprūpes standartiem.
 5. Individuāla pieeja. Augstas kvalitātes nodrošināšanai izmantojam mūsdienīgi izstrādātu procedūru kompleksu, kas tiks izvēlēts individuāli vadoties pēc pacienta vajadzībām. 
 6. Pakalpojuma pieejamība. Latvijā pieejamā ārstniecība atbilst pasaules vadošo klīniku piedāvātajam līmenim par zemākām cenām un iespējami īsā pakalpojuma saņemšanas laikā.
 7. Bez valodas barjerām. Latvijas speciālisti ilgstoši strādā ar ārzemju pacientiem un brīvi pārvalda vairākas svešvalodas.
 8. Izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis. Nodrošināta ērta nokļūšana Latvijā – avio, prāmju, vilcienu un ceļu satiksme. Uz Latviju nokļūt ir vienkārši, ir pieejami bieži lidojumi un tiešie reisi no Eiropas lielākajām pilsētām un stratēģiski nozīmīgiem transporta centriem.
 9. Pievienotā vērtība. Latvija atrodas Baltijas jūras krastā un nodrošina plašas atpūtas iespējas. Tā ir iespēja apmeklēt Rīgu, kas ir Baltijas valstu kultūras galvaspilsēta, jūgendstila arhitektūras pērle, gastronomijas paradīze un vieta aktīvai atpūtai.

 

1700

VIDEO par estētisko medicīnu Latvijā

1701

Piedāvātie pakalpojumi

Mūsdienās nevainojams izskats ir viena no panākumu atslēgām mūsu steidzīgajā dzīvē. Gadiem ritot, cilvēka ķermenis un seja vairs nav tik jauneklīgi kā agrāk, taču jaunākās estētiskās medicīnas tehnoloģijas var uzlabot situāciju ātri un nesāpīgi. Modernākās lāzermedicīnas tehnoloģijas ļauj atgūt ādas mirdzumu un tvirtumu, kā arī atbrīvoties no nevēlamām detaļām.

 

NOVECOJUŠAS ĀDAS ATJAUNOŠANA

Ādai novecojot, zūd tonuss un parādās krunciņas. Dabīgi raksturīgs pakāpenisks ādas tvirtuma zudums. Ādas struktūras atjaunošanai pieejamas dažāda veida lāzera, radiofrekvenču un citas procedūras. Atjaunojošās procedūras rezultātā samazinās grumbiņas un aizkavējas jaunu grumbu veidošanās, mazinās arī ādas pigmentācija. Pakalpojums neaptur bioloģisko novecošanos, bet tas sekmīgi koriģē dzīves laikā iegūtos bojājumus. Atjaunojošie lāzeri ādā selektīvi izdedzina pigmentus un rada viena toņa, gaišu sejas ādu.

 

ĀDAS LIFTINGS AR UTRASKAŅU

Tas izraisa kolagēna šķiedru savilkšanos, veicot sejas ādas liftingu un grumbiņu samazināšanu. Ādas reģenerācija sākas jau procedūras laikā un turpinās ilgi pēc procedūras. Pirmā reģenerācijas fāze ar sadzīšanu ilgst pāris dienas. Otrā fāze var ilgt līdz pat trim mēnešiem, tās laikā sāk formēties jauns kolagēns, un rezultāts kļūst acīmredzamāks. Pēdējā reģenerācijas fāze var ilgt pat gadu pēc procedūras. Šajā fāzē turpinās kolagēna ražošana, bet kolagēns iegūst arvien organizētāku struktūru. Šīs fāzes beigās kļūst redzams galarezultāts - ādas slāņu struktūras remodulācijas rezultātā uzlabojas zemādas muskulatūras tonuss un līdz ar to notiek liftings un atjaunojas ādas struktūra.

 

FRAKCIONĒTĀ LĀZERTERAPIJA

Plastiskai ķirurģijai līdzvērtīga lāzerprocedūra – droša, saudzējoša procedūra ādas veselības un skaistuma atjaunošanai! To pielieto ādas toņa un svaiguma uzlabošanai, poru sašaurināšanai un izlīdzināšanai, dažādu pigmentu likvidēšanai, ādas atjaunošanai, novecošanās pazīmju novēršanai un grumbu izlīdzināšanai uz sejas, kakla, rokām un krūtīm, dažādas izcelsmes rētu mazināšanai (traumatiskas, pēcoperācijas, pēc apdeguma un citas rētas). Īpaši efektīvs rētām pēc aknes izsitumiem. Šī tehnoloģija būtiski atšķiras no visām pārējām, jo lāzera iedarbības dziļumu un jaudu var mainīt atkarībā no ādas tipa un problēmas rakstura. Šīs lāzerslīpēšanas laikā tiek iznīcinātas bojātās ādas šūnas, bet netiek skarti veselie audi. Atšķirībā no citiem klasiskajiem ablatīvajiem lāzeriem, frakcionēto iedarbība ir punktveida, līdz ar to atkopšanās laiks pēc terapijas ir daudz īsāks, turklāt tiek likvidētas rētas šūnu līmenī. Pēc brūcīšu sadzīšanas āda sāk atjaunoties un ražot jaunu kolagēnu, kas turpinās vēl sešus mēnešus pēc procedūras.

 

SEJAS ĀDAS NOSTIEPŠANA BEZ ĶIRURĢISKAS IEJAUKŠANĀS – THERMAGE

Thermage - sejas un ķermeņa ādas nostiepšana, kas ir unikāla luksusa klases procedūra tiem, kuri vēlas atgūt sejas un ķermeņa jaunību bez ķirurga skalpeļa, šuvēm, mīmikas izmaiņām un rehabilitācijas perioda. Procedūra ļauj sasniegt ādas nostiepšanas (liftinga) efektu, izmantojot radiofrekvences enerģiju. Šī procedūra nav ķirurģiska, tai nav atlabšanas periods un tā ir alternatīva plastiskajai operācijai. Procedūrai ir vesela virkne priekšrocību: redzami jaunāka āda jau pēc neilga laika, bez rehabilitācijas perioda un šuvēm, uzreiz pēc procedūras varat doties uz darbu vai teātri, saglabājas sejas vaibsti un mīmika, ādas atjaunošana nerada maskas efektu, negaidītas sejas vaibstu izmaiņas, ilgstošs efekts, drošība un atjaunošanās efekts ilgst trīs līdz piecus gadus, procedūra nerada ādas „pieradumu” un ir droša organismam.

Kurss: nepieciešama tikai viena procedūra, lai sasniegtu vēlamo efektu. Procedūra, atkarībā no apstrādājamās zonas ilgst no 40 minūtēm līdz 3 stundām. Unikālās termoliftinga Thermage procedūras rezultāti ir redzami uzreiz un pakāpeniski uzlabojas 3–6 mēnešu laikā.

 

ĶĪMISKAIS PĪLINGS

Ādas virsējā slāņa daļēja nolobīšana un attīrīšana, kas stimulē ādas šūnu atjaunošanos. Procedūrā tiek izmantota glikolskābe. Preparāta iedarbība sašaurina poras, samazina raga zvīņu sabiezējumus, aizkavē jaunu grumbiņu veidošanos, kā arī tam piemīt balinošas īpašības. Ķīmisko pīlingu iespējams veikt sejai, kaklam un dekoltē zonai.

 

MEZOTERAPIJA

Bioloģiski aktīvu vielu mikroinjekcijas ādas virsējā un vidējā slānī ar īpaši smalku adatu. Injekcijas aktivizē šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas sturktūras un tonusa uzlabošanos. Mezoterapiju iespējams veikt sejai, kaklam, dekoltē zonai un plaukstu virspusei.

Mezoterapijas kurss ir 3-5 seansi ar starplaiku (15 dienu - 1 mēneša intervālā). Viena mezoterapijas procedūra ilgst 40-60 minūtes.

 

BOTULĪNA TOKSĪNA INJEKCIJAS

Efektīvs līdzeklis pret grumbām un mīmikas krunciņām. Sejas dinamisku mīmikas krunciņu korekcija. Mīmikas krunciņu korekcija. Problēmzonās tiek veiktas intramuskulāras A tipa botulīna toksīna injekcijas. Maksimālā pēc injekciju iedarbība ir pēc 2 nedēļām. Efekts saglabājas aptuveni 4 mēnešus (iespējamas variācijas atkarībā no pacienta individuālas atbildes reakcijas).

 

HIALURONSKĀBES PILDVIELU INJEKCIJAS

Efektīvs līdzeklis grumbu un krunciņu izlīdzināšanā.  Piemērots grumbu aizpildīšana, sejas ovāla korekcija, audu apjoma atjaunošana vai palielināšanai.

Procedūra: atkarībā no apstrādājamās zonas un vēlamā rezultāta tiek veiktas mīksto audu pildvielu intradermālas, subdermālas vai supraperiostālas injekcijas. Vienu nedēļu pēc injekcijām tiek izvērtēts rezultāts, nepieciešamības gadījumā tiek veikta korekcija. Rezultāts saglabājas aptuveni 6-9 mēnešus, atkarībā no pacienta individuālas atbildes reakcijas un izmantojamās pildvielas.

 

PLAZMOREVITALIZĀCIJA

Unikāla metode sejas atjaunošanai bez operācijas. Metodes pamatā ir paša pacienta asins plazmas izmantošana, kas ar speciālas tehnoloģijas palīdzību ir bagātināta ar trombocītiem. Procedūrā izmanto paša pacienta attīrītu autoplazmu, līdz ar to iespējas iegūt alerģiskas vai imunoloģiskas reakcijas ir minimālas. Plazmorevitalizāciju pielieto sejas, kakla, dekoltē zonām, kā arī plaukstām, vēdera, gūžu un sēžas rajona ādas atjaunošanai. Procedūras rezultātā uzlabojas ādas izskats, krāsa, tekstūra. Autoplazmas injekcijas tiek veiktas tieši ādā. Atkarībā no individuālās jutības un apstrādājamās ķermeņa zonas, pacients procedūras laikā var just mērenu diskomfortu vai sāpes adatas dūriena vietās.

Procedūras ilgums ir atkarīgs no apstrādājamās zonas lieluma. Lai iegūtu vēlamo efektu, ir nepieciešamas 3 preocedūras ar aptuveni 30 dienu intervālu.

 

STRIJU LIKVIDĒŠANA AR LĀZERU

Striju likvidēšana tiek veikta ar visjaunākās paaudzes lāzeriem. Estētiskajā dermatoloģijā frakcionētā ādas atjaunošana paver jaunas iespējas ādas defektu likvidēšanai. Izmantojot jaunās tehnoloģijas, mediķi ar lāzeru palīdzību var tās efektīvi atrisināt. Strijas nerada nekādas nepatīkamas sajūtas, tomēr tiem, kam tās ir, tās liekas estētiski nepievilcīgas. Retinoīdi, AHA skābju procedūras ir vietējas iedarbības preparāti. Gan kosmētiskie, gan profesionālie līdzekļi, kam ir vietēja iedarbība, nevar samazināt jau izveidojušās, redzamas strijas. Mezoterapija, kolagēna injekcijas – nepieciešams liels skaits procedūru, var panākt izmaiņas, bet minimālas. Ķirurģiska likvidēšana – operācijas laikā tiek likvidēta liekā āda kopā ar striju skarto ādu. Ja nevēlas ķirurģisku iejaukšanos un vēlas gludu ādu, visefektīvākā ir striju likvidēšana ar lāzeri.

 

MIKROPIGMENTĀCIJA

Unikālā mikropigmentācijas metode sasniegusi augstu precizitāti un nodrošina netraumējošu tehnoloģiju. Procedūras kvalitāte ietver meistara pieredzi, pastāvīgu aprīkojuma un krāsvielu atjaunošanu un drošu, sterilu vidi. Speciālisti strādā precīzi, lai uzacu, lūpu vai acs zīmējums harmonizē ar sejas līnijām. Mikropigmentācijas procedūra parasti sastāv no 3 posmiem – konsultācijas, pirmās procedūras un retušas. Pirmreizējā procedūra var tikt sadalīta 2 secīgās dienās (katra sesija 1-5h).

Ar mikropigmentācijas palīdzību iespējams:

 • Iezīmēt permanento kosmētiku;
 • Notušēt rētas, “zaķa lūpu”;
 • Imitēt krūšu oreolu;
 • Vizuāli koriģēt galvas ādas matu trūkumu;

Mikropigmentēšanas uzdevums neaprobežojas tikai ar dekoratīvo permanentās kosmētikas darbu. Procedūra atrisina arī cita rakstura problēmas, piem., saistītas ar ādas krāsas izmainīšanos vai tumšajiem lokiem zem acīm. Galvas ādas pigmentācija vīriešiem palīdz atgūt modernu, sakoptu un jauneklīgu izskatu. Pēc krūšu implantācijas operācijām iespējams maskēt atstāto rētu vai atjaunot krūšu oreola izskatu.

 

MIKROPIGMENTĀCIJA UZACĪM, ACĪM, LŪPĀM

Ar pigmentācijas tehniku tiek veidots arī ilglaicīgs dekoratīvā  make up efekts, nenodarot veselībai nekādu kaitējumu. Konsultācijas laikā meistari obligāti iepazīstinās Jūs ar visām procedūras iespējām un ieteiks vispiemērotāko variantu tieši Jums.

 

TUMŠO LOKU ZEM ACĪM KAMUFLĀŽA

Pateicoties precīzas un saudzīgas aparatūras īpatnībām, speciālām krāsvielām un jaunajām darba tehnoloģijām, iespējas ir kļuvušas vēl plašākas. Tumšo loku kamuflāža tiek izpildīta vairākos etapos. Ļoti gaišs, piemeklēts pie īstā ādas toņa pigments tiek ievadīts ar vairākiem nelieliem slāņiem tumšajās zonās. Pēc sadzīšanas gaišs pigments zem ādas atstaro gaismu un tāpēc tumšā pigmentācija ir mazāk redzama.

Kurss: Šī ir nesāpīga procedūra, kura aizņem apmēram 1 stundu. Procedūras efekts ir ļoti noturīgs un turas bez izmaiņām praktiski visu mūžu

 

H I M  GALVAS SKALPA PIGMENTĀCIJA

Galvas ādas pigmentācija palīdz daudziem vīriešiem visā pasaulē iegūt modernu, sakoptu, jauneklīgu izskatu neatkarīgi no vecuma un matu izkrišanas pakāpes. Pigmentācijas procesā krāsu, izmantojot speciālu aparatūru, ievada augšējā ādas slāņā ar mikro punktiem. Katrs punkts atkārto individuālo skūto matu folikulu, kas kopumā rada vienmērīgi noskūtas galvas efektu. Šī tehnoloģija var arī radīt matu blīvuma efektu viņu retināšanas vietā.

Kurss: Sākotnēji nepieciešama konsultācija un tiek veikta pirmā sesija (1. diena), tad seko otrā sesija (2. diena) un korekcija (pēc 30 dienām).

 

PARAMEDICĪNISKĀ MIKROPIGMENTĀCIJA

Dotā procedūra palīdz pie:

 • rētu audiem (pēc traumām, avārijām, operācijām)
 • alopēcijas (matu trūkums uzacu un skropstu zonā)
 • vitiligo (depigmentētās ādas zonas)

Īpašu vietu paramedicīnas procedūrās aizņem darbs sieviešu krūšu delikātā zonā. Dažreiz pēc implantācijas operācijām ap areolu paliek neestētiska rēta, kuru var un pat vajag maskēt vadoties pēc pašas areolas vai tās apkārtējiem audiem, sasniedzot vizuāli ideālu estētisku rezultātu.

Pēc mastektomijas operācijām, kad izgriež krūšu dziedzeri ļaundabīga audzēja dēļ, implantē krūšu protēzi. Šajā gadījumā trūkst krūts areolas. Bet ir iespējams atjaunot to ar trīs dimensiju zīmējumu. Krūts vēža ārstēšanas kompleksā bieži ietilpst staru terapija, kuras blakusefekts var būt daļēja alopecija (matu izkrišana). Un šajā gadījumā mikropigmentēšana ir lielisks dotās  problēmas risinājums.   

 

 

LĀZERTERPIJA DERMATOLOĢISKO u.c. PROBLĒMU RISINĀJUMIEM

Lāzerterapija tiek plaši pielietota Latvijas klīnikās. Plašo lāzeru klāsts ļauj speciālistiem izvēlēties labāko risinājumu katram pacientam, katra ādas tipam un iegūt maksimāli labāko rezultātu ikvienam. Lāzerterapiju pielieto paplašinātu dziļo asinsvadu, ieaugušu matiņu likvidācijai, kā arī asinsvadu veidojumu, paplašinātu kapilāru, iekaisīgu izsitumu likvidācijai (ND:Yag, Diodes tipa vai KTP lāzeri). Tāpat pieejamas lāzerterapijas pigmentu, labdabību asinsvadu veidojumu, “portvīnu” plankumu (asinsvadu radītie dažāda lieluma sarkanas krāsas veidojumu) u.c. problēmu likvidēšanai.

 

RĒTU KOREKCIJA

Ādas kopējo izskatu var izbojāt visdažādākās rētas – piņņu rētas, strijas un traumu atstātās sekas.  Ar modernāko lāzeraparatūru iespējams apstrādāt gan svaigas, sārtas rētas, gan arī vecākas rētas. Lāzeratjaunošanas efekts ir līdzvērtīgs plastiskajai operācijai un tas ir viens no efektīvākajiem korekcijas veidiem. Estētiskajā dermatoloģijā frakcionētā ādas atjaunošana paver jaunas iespējas ādas defektu likvidēšanai. Frakcionētā lāzera gaisma sasniedz dziļākos ādas slāņus, tos atjaunojot, un aktivizē kolagēna ražošanu, nostiprinot ādu un sniedzot liftinga efektu.

Rētu korekcija ar IPL: Ja rēta izveidojusies, jāatceras, ka pilnībā to padarīt neredzamu nevar. Iespējams tikai mīkstināt un retināt rētaudus; samazināt rētaudu virsmas blīvumu, plašumu; balināt ādu un atjaunot mīkstos audus rētaudu lokalizācijas vietās.

 

 

LĀZEREPILĀCIJA 

Lāzerepilācija nodrošina liekā apmatojuma likvidēšanu jebkurā ķermeņa zonā. Procedūra sniedz ātru un ilglaicīgu efektu, nebojājot ādu. Jaunākās paaudzes lāzeriekārtas darbība spēj visefektīvāk iedarboties uz apmatojuma visām 3 svarīgajām anatomiskajām daļām - matu sakni, matu sīpoliņu un tauku dziedzeriem. Dienu pirms lāzerepilācijas apmatojums izvēlētajā ķermeņa daļā jānoskuj.

Procedūras ilgums: Lāzerepilācija tiek veikta vairākos posmos (vidēji 3-6 sesijas) – pēc 4-12 nedēļām procedūra noteikti jāatkārto. Bieži jau pēc trešās lāzerepilācijas procedūras ar laikā tiek sasniegts vēlamais rezultāts. Pēc pirmās procedūras matiņi izkrīt, uz ilgu laiku samazinās to daudzums, matiņi kļūst plānāki, mazāk saredzami un rada daudz mazāk ādas kosmētisko problēmu. Jau pēc pirmās procedūras matiņi neieaug.

 

1702

Procedūru cenrādis

Novecojušas ādas atjaunošana    

Ādas atjaunošana ar ultraskaņu      

Pazodes zonai, zonai ap acīm, vaigu zonai    no 300 EUR
Visai sejai  no 630 EUR
Frakcionētā koagulācija no 313 EUR
Thermage  
Apakšējo plakstiņu nostiepšana, ap acīm    no 780 EUR
Pieres zonai  no 912 EUR
Visai sejai    no 1860 EUR
Ķīmiskais pīlings sejai          no 40 EUR
Mezoterapija      no 110 EUR
Botulīna injekcijas (acu zona un piere)  no 350 EUR
Hialuronskābes injekcijas no 200 EUR
Plazmorevitalizācija    no 290 EUR
Striju korekcija ar lāzeru (130cm2) no 130 EUR
Mikropigmentācija uzacīm/acīm/lūpām  no 150 EUR
Tumšo loku kamuflāža    no 300 EUR
Galvas ādas mikropigmentācija  no 600 EUR
Paramedicīniskā mikropigmentācija  no 70 EUR/h
Pilna sejas lāzeratjaunošana  no 450 EUR
Tetovējumu noņemšana (1cm2) no 15 EUR
Rētu korekcija (1cm2)  no 20 EUR
Lāzerepilācija      
Virslūpai      no 20 EUR
Padusēm no 70 EUR
Rokām no 90 EUR
Mugurai no 140 EUR
Bikini no 70 EUR
Kājas visā garumā no 280 EUR
   
1703

Ārstniecības process – soli pa solim

Individuālās ārstniecības soļi ikvienam pacientam būs atšķirīgi, un detalizētu procedūru kursu noteiks katra pacienta vajadzības un veselības stāvoklis. Izvēloties estētiskās medicīnas pakalpojumus saņemt Latvijas klīnikās, pacients primāri var rēķināties ar ciešu attiecību izveidošanu elektroniski un pēc vajadzības organizētu vienu vai vairākām personīgām vizītēm. Vispārējie ārstniecības procesa soļi vienreizējas vizītes gadījumā:

 1. Elektroniska saziņa ar izvēlēto klīniku, speciālistu iepazīšana un problēmu analīze (telefonsarunas, e-pasti, skype zvani).
 2. Ierašanās Latvijā – ieplānota konkrētos datumos:
  1. Konsultācijas un nepieciešamā diagnostika pirms procedūras;
  2. Uzsāktas plānotās manipulācijas;
  3. Pēc vajadzības tiek veiktas atkārtotas procedūras ārstniecības kursa ietvaros.
 3. Attālināta komunikācija, rezultātu kontrole (elektroniskie saziņas līdzekļi).
 4. Iespējamas papildus vizītes Latvijā, lai ilgākā laika periodā izietu pilno procedūru kursu, lai sasniegtu maksimālo kosmētisko efektu.

Ikvienas vizītes ilgums Latvijā būs atkarīgs no izvēlētās ķirurģiskajās manipulācijas un ārstniecības plāna.

 

1493

Pacientu atsauksmes

Lieliski speciālisti, ļoti labi visu izskaidroja, parādīja un absolūti lauza steriotipu par mikropigmentāciju kā nedabīgu make up efektu, kas patiesība radies no nekvalificētiem un nekvalitatīvu pakalpojumu sniedzējiem. Mūsu viedokļi par maksimāli dabīgu efektu pilnībā saskanēja un speciāliste visu sīki un smalki izstāstīja, pamatojot gan no fizioloģiskā viedokļa- gan tehnoloģiju un iespēju viedokļa. Rezultāts vienkārši neticams! Māksas darbs! Jau iepriekš mājas lapā biju izpētījusi galeriju un tas jau vien pārliecina par profesionalitāti un kvalitāti!

 

Labdien! Milzīgs paldies Ingai Rasumai! Lieliska speciāliste, kura ļoti labi visu izdarīja ar vienkārši neticamu rezultātu ! Mākslas un izcils darbs!!!

 

Profesionāli meistari,apkalpošana un patīkams salons!

 

Ļoti pretī nākoša attieksme! Mana seja saka PALDIES!!! Tā kā esmu piekasīga un kašķīga pret uzacīm, tad man ir grūti izdabāt ar viņu formu, biezumu un krāsu, bet te ar to nebija problēmas! Lielais paldies Nadeždai, man ir superīgas uzacis! Pirmo reizi dzīvē jūtos tik laimīga par uzacīm! Katru reizi paskatoties spogulī, pārņem mazā bērna sajūta, kurš nupat būtu saņemis kāroto mantu! Paldies par nākšanu pretī un perfekti izdarīto darbiņu!  Paldies, paldies, paldies! 

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.