DERMATOLOĢIJA | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

DERMATOLOĢIJA

DERMATOLOĢIJA

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1704

Kādēļ izvēlēties Latviju?

Dažādu dermatoloģisku slimību ārstēšanai un kosmētisko defektu novēršanai Latvijas klīnikās tiek pielietotas mūsdienīgas un inovatīvas metožu kombinācijas, nepieciešamības gadījumā papildinot ar medikamentozu terapiju. Daudzas no šīm tehnoloģijām ir unikālas un vienīgās Baltijā. Pateicoties jaunākajām metodēm, ir iespējams pilnīgi izārstēties no slimībām, kuras agrāk tika uzskatītas par neārstējamām.

 

Top 10 iemeslu, kādēļ izvēlēties Latviju:

 1. Pasaules līmeņa lāzertehnoloģiskās iekārtas. Modernais aprīkojums palīdz novērst visa veida ādas problēmas un veikt unikālas ādas atjaunošanas procedūras. Mazāk invazīvas metodes nodrošina ātru korekciju, īsu atlabšanas periodu un samazina komplikācijas.
 2. Augsti kvalificēti speciālisti. Latvijas dermatologi ir pieredzējuši profesionāļi, kuri ieguvuši starptautiski atzītu izglītību un regulāri turpina tālākizglītoties, apgūstot jaunākās ārstniecības tendences. Mūsu speciālisti ir Latvijas un Eiropas nozīmīgāko nozares asociāciju biedri.
 3. Precīza diagnostika. Precīza diagnostika nodrošinās ātrāku atveseļošanos un efektīvāku ārstēšanu un lielisku rezultātu.
 4. Plašs pakalpojumu spektrs. Dermatologi nodrošina ārstēšanu šādām ādas problēmām: akūtas un hroniskas ādas slimības; ādas veidojumi (dzimumzīmes, kārpas, papillomas u.c.) – ar dermaskopisko izmeklējumu; ādas un nagu sēnīšslimības; sejas ādas slimības (Acne vulgaris, Acne rosacea, periorāls dermatīts); ādas strutainas un vīrusu saslimšanas (furunkuloze, herpes vīrusu infekcijas u.c.); ādas parazitārās slimības (kašķis, pedikuloze, demodikoze u.c.);  ādas psoriāzes u.c.
 5. Drošība un ES kvalitātes standarti. Infrastruktūra, vide un darbu organizācija klīnikās atbilst Eiropas labākajiem pacientu aprūpes standartiem.
 6. Pakalpojuma pieejamība. Latvijā pieejamā ārstniecība atbilst pasaules vadošo klīniku piedāvātajam līmenim par daudz zemākām cenām un iespējami īsā pakalpojuma saņemšanas laikā.
 7. Individuāla pieeja. Sadarbība starp pacientu un ārstu ir praksē visaugstāk vērtētais savstarpējās komunikācijas veids. Atzītas kvalitātes nodrošināšanai izmantojam mūsdienu metožu kombinācijas, kas izvēlētas individuāli vadoties pēc pacienta vajadzībām. Pakalpojumu klāstā tiek piedāvāta arī sagaidīšana lidostā un individuāls transports.
 8. Bez valodas barjerām. Latvijas speciālisti ilgstoši strādā ar ārzemju pacientiem un brīvi pārvalda vairākas svešvalodas.
 9. Izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis. Nodrošināta ērta nokļūšana Latvijā – avio, prāmju, vilcienu un ceļu satiksme. Uz Latviju nokļūt ir vienkārši, ir pieejami bieži lidojumi un tiešie reisi no Eiropas lielākajām pilsētām un stratēģiski nozīmīgiem transporta centriem.
 10. Pievienotā vērtība. Latvija atrodas Baltijas jūras krastā un nodrošina kūrortpilsētām  raksturīgās atpūtas iespējas. Tā ir iespēja apmeklēt galvaspilsētu Rīgu, kas ir Baltijas valstu kultūras galvaspilsēta, jūgendstila arhitektūras pērle, gastronomijas paradīze un vieta aktīvai atpūtai.

 

1705

Piedāvātie pakalpojumi

DIAGNOSTIKA

Klīnikas piedāvā veikt precīzu ādas veidojumu, ādas iekaisīgo slimību, sēnīšu, jaunveidojumu, dzimumzīmju u.c. veidojumu diagnostiku. Visbiežāk pacientam uz ādas ir virkne labdabīgu veidojumu (papilomas, angiomas, u.c.). Tikai dermatologs spēj atpazīt, kuri veidojumi ir labdabīgi, kuri bīstami. Labdabīgos, nekaitīgos veidojumus pacients var izvēlēties noņemt kosmētisku apsvērumu dēļ. Dermatologs konsultēs pacientu par drošākajiem risinājumiem ikvienā situācijā.

 

ĀDAS, NAGU, MATU SĒNĪŠU EKSPRESS MIKROSKOPISKA IZMEKLĒŠANA

Nagu sēnīšu infekcija ir visbiežāk sastopamā naga slimība - to novēro vairāk kā 50% gadījumos starp visiem izmainītiem nagiem. Tā kā process parasti ir nesāpīgs un vairāk traucē estētiski, šī slimība nereti tiek atstāta novārtā un neārstēta.

 

ĀDAS BIOPSIJA

Invazīva metode (analīzes parauga noņemšana), kas, pēc laboratorisku izmeklējumu veikšanas, ļauj noteikt precīzu diagnozi.

 

OPTISKĀ UN DIGITĀLĀ DERMASKOPIJA

Izmeklējums palīdz noteikt dzimumzīmju un citu pigmentēto veidojumu dabu (labdabīgs vai ļaundabīgs) un izvēlēties piemērotāko problēmas likvidēšanas veidu.

 

CILVĒKA DZIMUMZĪMJU KARTES/DATU BĀZES IZVEIDOŠANA

Ar īpašu iekārtu izveido cilvēka dzimumzīmju datu bāzi, lai tās attīstību novērotu dinamikā, kā arī sekotu dzimumzīmju dislokācijai atsevišķās ķermeņa vietās.

 

ULTRASONOGRĀFISKĀ ĀDAS DIAGNOSTIKA

Ādas un saistaudu struktūras izmaiņu un jaunveidojumu izmeklēšana ar augstfrekvences ādas ultrasonogrāfu, lai noteiktu ādas un zemādas veidojumu izmēru un veidu, kā arī izvēlētos piemērotāko metodi ādas jaunveidojumu likvidēšanai - ķirurģisku operāciju, lāzera vai citu terapiju.

 

SIASKOPIJA

Izmeklējums ļauj noteikt ādas veidojuma aktivitāti dziļumā. Piemēram, plakano veidojumu (melanomu) gadījumā, kas mēdz būt bīstamāki par fiziski traucējošajiem- uz āru izvirzītajiem.

 

ĀDAS MITRUMA UN TAUKU SATURA NOTEIKŠANA

Diagnostika, kas ieteicama, uzsākot problemātiskas - taukainas vai sausas ādas ārstēšanu. Precīza ādas diagnostika dos iespēju izvēlēties vispiemērotākos ārstnieciskos un ādu kopjošos līdzekļus.

 

TESTI ALELRGĒNU NOTEIKŠANAI

Pieejami dažādi testi, kas palīdzēs noskaidrot alergēnu - Skarifikācijas jeb Prick tests (uz ādas tiek uzpilināti daži pilieni, kuri satur iespējamo alergēnu, šajā vietā āda tiek ar lancetes palīdzību ieskrāpēta. Vidēji pēc 15 min tiek nolasīta ādas reakcija (apsārtums, tūska), Intrakutānais tests (alergēns tiek ievadīts jau dziļāk ādā, kas dod arī precīzākus rezultātus), speficifiskie kontraalergēnu aplikācijas testi, kā arī foto aplikāciju testi (aplikācijas testu iesaka veikt tiem cilvēkiem, kuri ir izteikti jūtīgi pret saules stariem.) .

 

ĢENĒTISKĀS ANALĪZES

Latvijā veic īpašas ģenētiskās analīzes, izvērtējot DNS gēnu mutācijas, slimību attīstības riska faktoru novērtēšanai un prevencijai.

 

ĀRSTNIECĪBA

ĀDAS JAUNVEIDOJUMU LIKVIDĀCIJA

Ādas jaunveidojumu, piemēram, kārpu un kondilomu, likvidāciju var veikt ar kriodestrukcijas vai elektrokoagulācijas metodēm. Kriodestrukcija izmanto zemas temperatūras šķidro slāpekli, lai piesaldējot iznīcinātu kārpas struktūru. Elektrokoagulācija iznīcina patoloģiskos audus, izmantojot elektrisko strāvu. Izmantojot lāzera starojumu, nepatīkamās kārpas un citus veidojumus parasti iespējams likvidēt vienā klīnikas apmeklējuma reizē. Vietējā anestēzijā veiktā procedūra ir nesāpīga. Noņemot kārpu, lāzera enerģija fokusējas tikai uz kārpu veidojošajām šūnām. Ap kārpu esošā āda netiek skarta. Atkarībā no kārpu skaita un lokalizācijas procedūras ilgums ir 10–30 minūtes.

 

ASINSVADU VEIDOJUMU LIKVIDĀCIJA

Dažādu asinsvadu problēmu, iedzimtu un iegūtu ādas pigmentu likvidēšanā izmanto dažāda veida lāzerus. Lāzera viļņi iedarbojas selektīvi un ļauj likvidēt iedzimtas un iegūtas asinsvadu patoloģijas. Jaunākās lāzera tehnoloģijas nodrošina iedarbību uz dziļākajiem asinsvadiem, līdz ar to pamatos tiek likvidēts ādas pigmentācijas cēlonis. Procedūras laikā āda tiek sagatavota apstrādei un tiek atdzesēts epidermas virsējais slānis 1 mm dziļumā. Vienlaikus tiek saglabāta ādas pārredzamība, lai maksimāli efektīvi iedarbotos uz apstrādājamo virsmu.

 

PIGMENTU PLANKUMU ĀRSTĒŠANA

Intensīvi pulsējošās gaismas sistēmas (IPL) spēj ļoti precīzi atrast un uzkarsēt ādā izveidojušos pigmentplankumus. Mērķaudi tiek termiski bojāti un turpmāk seko ādas atjaunošanās periods. Kopumā process ilgst 1 – 2 mēnešus, kuriem paejot, ādas tonis kļūst ievērojami gaišāks un vienmērīgāks, kā arī ir samazinās ādas poras.

Pigmenta plankumu ārstēšana ar lāzeru ir droša un efektīva. Sejas un kakla apvidos procedūra vidēji ilgst 10-20 minūtes, bet lielākas platības zonās, piemēram, krūšu apvidū, tā var ilgt ap 30 minūtes. Parasti pietiek ar 1-2 procedūrām, bet senāku un plašu pigmenta plankumu likvidācijai var veikt līdz pat 4 procedūrām. Pēc apstrādes ar lāzeru pigmenta plankumi uz dažām dienām kļūst tumšāki, bet pēc 3-7 dienām sāk izbalēt. Āda kļūst gluda un iegūst skaistu izskatu.

 

PSORIĀZES ĀRSTĒŠANA

Lāzerterapija ir viena no efektīvākajām lokalizētas psoriāzes ārstēšanas metodēm, kas palīdz novērst psoriāzes izsitumus un pilnībā atjaunot ādu psoriāzes skartās zonās. Tā ir nesāpīga un droša procedūra.  Lāzers iedarbojas uz patoloģiski izmainītām ādas šūnām un normalizē to nobriešanu, kas atjauno šūnu struktūru. Procedūras laikā pacients izjūt tikai karstu durstīšanas sajūtu ādā, bet āda nesasilst un netiek bojāta. Dažu dienu laikā pēc procedūras āda aktīvi nolobās. Pilnīgai psoriāzes izpausmju novēršanai ir nepieciešamas 5-10 procedūras. Parasti kurss ir jāatkārto 1–2 reizes gadā.

 

NAGU SĒNĪŠU ĀRSTĒŠANA

Mūsdienās nagu ārstēšana nav saistīta ar naga noņemšanu. Jau vairākus gadus nagu sēnītes ārstēšanai izmanto jaunas lāzertehnoloģijas. Lāzera enerģija audos pārveidojas siltumā, izraisot audu temperatūras paaugstināšanos (hipertermiju) līdz 45 Cº.  Pie tādas temperatūras notiek neatgriezeniskas izmaiņas sēnīšu šūnās. Lāzers nebojā apkārtējos audus un neatstāj nelabvēlīgu ietekmi uz veselību. Procedūra vidēji aizņem 20-30 minūtes un parasti nepieciešamas 3 ārstēšanas reizes ar 6- 8 nedēļu intervālu. Parasti kāju nagu struktūra pilnībā atjaunojas 6 līdz 12 mēnešu laikā, bet roku- 4 līdz 9 mēnešu laikā.

 

PIŅŅU ĀRSTĒŠANA

Ar acne vulgaris kādā no dzīves posmiem slimo vairāk nekā 85% cilvēku.  Lai novērstu rētu veidošanos par ārstēšanos jādomā savlaicīgi, un, vēlams, pēc iespējas ātrāk uzsākt pareizu un piemērotu terapiju. Jāņem vērā, ka acne vulgaris var norādīt arī uz hormonālu disbalansu, tādēļ gadījumos, kad pinnes ir ļoti izteiktas, nepieciešams pārbaudīt arī vairogdziedzera, olnīcu hormonus, lai izslēgtu iespējama hormonāla disbalansa cēloņus. Aknes un problemātiskas ādas ārstēšanai tiek piedāvāta gaismas terapija. Zilā gaisma iedarbojas un iznīcina akni izraisošās baktērijas nosprostotajās porās, kas rada apsārtumu un iekaisumu. Terapija ārstē visus ādas tipus un veicina organisma dabiski dziedinošās spējas. Procedūras laiks ir tikai 20 minūtes. Optimālus rezultātus var novērot 4‒8 nedēļas pēc ārstēšanas, standarta kurss ietver 8 gaismas procedūras 4 nedēļu laikā.

 

PASTIRPINĀTAS SVĪŠANAS NOVĒRŠANA

Biežākais svīšanas traucējums ir hiperhidroze – pastiprināta svīšana. Traucējuma novēršanai pieejamas dažādas ārtniecības metodes. Bez fizioterapijas un medikamentiem papildus iespējama arī ķirurģiska ārstēšana vai Botulīna injekcijas zemādā. Injekciju pamatmērķis ir bloķēt nervu impulsu nonākšanu līdz sviedru dziedzeriem. Procedūra ir droša, veicama ambulatoros apstākļos 15-20 minūšu laikā.  Tādā veidā svīšana mazinās vai tiek pilnīgi pārtraukta uz laiku no 4-12 mēnešiem. Efekts pakāpeniski attīstās 1-2 nedēļu laikā pēc injekcijas.

 

1706

Procedūru cenrādis

Dermatologa pirmreizēja konsultācija no 38 EUR
Optiskā un digitālā dermaskopija no 15 EUR
Ekscīzijas biopsija no 95 EUR
Ādas veidojumu kartes sastādīšana no 50 EUR
Siaskopija        no 17 EUR
Ādas kontraalergēnu tests (30 alergēni) no 59 EUR
Ģenētiskie testi no 675 EUR
Ādas jaunveidojumu likvidācija no 20-250 EUR
Asinsvadu veidojumu likvidācija no 30-250 EUR
Pigmentu plankumu likvidācija no 30-400 EUR
Sēnīšu ārstēšana         no 15-75 EUR
Sausas ādas ārstēšana            no 30 - 150 EUR
Piņņu ārstēšana no 30-100 EUR
Pastiprinātas svīšanas novēršana       no 320-490 EUR

 

1707

Ārstniecības process – soli pa solim

Individuālās ārstniecības soļi ikvienam pacientam būs atšķirīgi, un detalizētu ārstniecības procesu noteiks katra pacienta vajadzības un veselības stāvoklis. Izvēloties dermatoloģiskos pakalpojumus saņemt Latvijas klīnikās, pacients primāri var rēķināties ar ciešu attiecību izveidošanu elektroniski un pēc vajadzības organizētu vienu vai vairākām personīgām vizītēm. Vispārējie ārstniecības procesa soļi vienreizējas vizītes gadījumā:

 1. Elektroniska saziņa ar izvēlēto klīniku, speciālistu iepazīšana un problēmu analīze (telefonsarunas, e-pasti, skype zvani).
 2. Ierašanās Latvijā – ieplānota konkrētos datumos:
  1. Konsultācijas un nepieciešamā diagnostika pirms procedūras;
  2. Uzsāktas plānotās manipulācijas;
  3. Pēc vajadzības tiek veiktas atkārtotas procedūras ārstniecības kursa ietvaros.
 3. Attālināta komunikācija, rezultātu kontrole (elektroniskie saziņas līdzekļi).
 4. Iespējamas papildus vizītes Latvijā, lai ilgākā laika periodā izietu pilno procedūru kursu, lai sasniegtu maksimālo ārstniecības efektu.

Ikvienas vizītes ilgums Latvijā būs atkarīgs no izvēlētās ķirurģiskajās manipulācijas un ārstniecības plāna.

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.