Biedri | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

Biedri

Rehabilitācijas centri:

Klīnika Dzintari
Līga Kaviere
liga.kaviere@dzintari.lv
www.dzintari.lv

Kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri"
Sabīne Salmane
sabine.salmane@jaunkemeri.lv
www.jaunkemeri.lv

Latgales novada rehabilitācijas centrs "Rāzna"
lnrc@apollo.lv
www.lnrc.eu

Nacionālais rehabilitācijas centrs "Vaivari"
Ulrika Eistreiķe
ulrika.eistreike@nrc.lv
www.nrcvaivari.lv

Rehabilitācijas centrs "Līgatne"
Dace Klāmane
reklama.rehligatne@gmail.com
www.rehcentrsligatne.lv

Rehabilitācijas centrs "Tērvete"
Ļubova Butlere
butlere@inbox.lv
www.rctervete.lv

Sanatorija "Belorusija Jūrmalā"
Ingūna Rožkalne Žubure
rozkalne.zubure@belorusija.lv
www.belorusija.lv

Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Jana Briede
jana.briede@siva.gov.lv
www.siva.gov.lv

SPA:

Amber Sea Hotel & SPA, SPA viesnīca 
Inga Loveca
info@amberhotel.lv
www.amberhotel.lv

Amber SPA Boutique Hotel, SPA viesnīca 
Alla Sokolova
info@amberspahotel.lv
www.amberspahotel.lv

Baltic Beach Hotel, SPA viesnīca
Oļegs Bļinovs
sd@balticbeach.lv
www.balticbeach.lv

Hotel Jurmala SPA
Kristīne Štāla-Bula
kristine.stala@hoteljurmala.com
www.hoteljurmala.com

Taka SPA
Juta
juta@takaspa.lv
www.takaspa.lv/lv

Verdant Eco Spa
Dace Šrādere
dace@verdant.lv
www.verdantecospa.lv/

Slimnīcas:

Bērnu klīniskās universitātes slimnīca
Inga Sproģe
inga.sproge@bkus
www.bkus.lv

Jūrmalas slimnīca
Velta Vasiļevska
velta.vasilevska@jurmalasslimnica.lv
www.jurmalasslimnica.lv

Liepājas reģionālā slimnīca
Indra Grase
indra.lpcs@inbox.lv
www.liepajasslimnica.lv

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca
Līga Grudule
liga.grudule@stradini.lv
www.stradini.lv

Rīgas Dzemdību nams
Baiba Auzāne
baiba.auzane@rdn.lv
www.rdn.lv/lv/

Siguldas slimnīca
Valdis Siļķe
valdis.silke@apollo.lv
www.siguldasslimnica.lv

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Juris Lācis
juris.lacis@ventspils.lv
www.ziemelkurzemesslimnica.lv

Klīnikas, medicīnas centri:

AIWA Clinic, Veselības centru apvienība
Ilona Kihalova
ilona.kihalova@vca.lv
www.aiwaclinic.lv

Alma klīnika
Kintija Barloti
kintija.barloti@gmail.com
www.alma.lv

Baltijas Vēnu klīnika
Viesturs Mušperts
viesturs.musperts@vc4.lv
www.venas.lv

Lana Kutiščeva
lana.kutisceva@vc4.lv
www.venas.lv

Capital Clinic Riga
Viesturs Mušperts
viesturs.musperts@vc4.lv
www.capitalclinicriga.lv

Lana Kutiščeva
lana.kutisceva@vc4.lv
www.capitalclinicriga.lv

Royal Dent
Tamara
tamara@royaldent.lv
www.royaldent.lv

Dermatoloģijas klīnika
Viesturs Mušperts
viesturs.musperts@vc4.lv
www.dermaclinic.lv

Lana Kutiščeva
lana.kutisceva@vc4.lv
www.dermaclinic.lv

Dr. Apines Zobārstniecības klīnika
Jānis Valdmanis
janis@apinesklinika.lv
www.apinesklinika.lv

Era Esthetic klīnika
Jūlija Jurgele
info@eraesthetic
www.eraesthetic.lv

Flebomedika (Dr.Mauriņa Vēnu centrs)
Kristīne Šaberte
kristine.saberte@flebomedika.lv
www.venucentrs.lv

Good Life Clinic
Kristīne Avotiņa
kristine.avotina@inbox.lv
www.goodlifeclinic.lv

IVF Riga
Dace Serģe
dace.serge@ivfriga.eu
www.ivfriga.lv

Klīnika EGV
Ksenija Andrijanova
ksenija.andrijanova@egv.lv
www.egv.lv

LatviaDental
Natālija Meščerjakova
natalie@stomatologija.lv
www.latviadental.eu

Latvijas Amerikas acu centrs
Rolands Lārmanis
rolands.larmanis@laac.lv
www.laac.lv

Amber Life Cancer clinic
Diāna Otisone
diana.otisone@virotherapyclinic.eu
www.virotherapyclinic.eu

LOR Klīnika
Romēna Namniece
romena.namniece@lorklinika.lv
www.lorklinika.lv

Medicīnas sabiedrība "ARS"
Džeina Cine
dzeina.cine@gmail.com
www.ars-med.lv

RSU Nukleārās medicīnas klīnika
Eva Lipiņa
elipina@rnmc.lv
www.nmk.lv/#services

Orto klīnika
Džoanna Eglīte
dzoanna.eglite@orto.lv
www.orto.lv

Plastiskās ķirurģijas klīnika
Zane Ģīle
zane@gilis.lv
www.gilis.lv

​Profesionālās mikropigmentācijas centrs
Jeļena Kiseļova
pmcentrs@inbox.lv
www.pmc.lv

Privātā psihiatriskā klīnika "Ūdensroze"
Oksana Iznova
laktionovaoksana@gmail.com
www.udensroze.eu/

SIA Latvijas plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centrs
Jānis Bendiks
janis.bendiks@mcl.lv
www.mikrokirurgija.lv

Sky dream Clinic
Edgars Jans Lorencs
info@skydream.lv
www.skydream.lv

​Radioķirurģijas centrs Sigulda
Māris Skromanis
maris.skromanis@gmail.com
www.cyberknife-sigulda.com/

Valtera acu protēžu laboratorija
Valdis Valters
vvv@vpl.lv
www.vpl.lv

Vasaraudzes privātklīnika
Aivars Vasaraudzis
avasaraudzis@gmail.com
www.vasaraudze.lv

Tūrisma pakalpojumu sniedzēji:

Baltic Travel Group
Līva Freidenfelde
liva.freidenfelde@btgroup.lv
www.baltic.travel/

Laimtūre, tūrisma aģentūra
Marija Hohlova
travel@laimture.eu
www.laimture.eu

Meeting Tour Travel & SPA Consultants, tūrisma aģentūra
Iveta Kravale
health@meetingtour.lv
www.meetingtour.lv

Nordmed tour, tūrisma aģentūra
Ilva Urbanoviča
ilva@nordmedtour.com
www.nordmedtour.com

Pašnodarbināts gids
Armands Muižnieks
dotrips@gmail.com
www.localguide.lv

Zinātnes un pētniecības centri:

Kognitīvo pētījumu institūts
Jevgēnijs Iznovs
e.iznov@gmail.com

Liepājas Universitāte
Ilze Grospiņa
ilse@cs.lpu.lv
www.liepu.lv

Rīgas Stradiņu Universtāte
Ingrīda Kalviņa
ingrida.kalvina@rsu.lv
www.rsu.lv

Pašvaldības:

Jūrmalas pilsētas dome
Gundega Ose, Jūrmalas pilsētas domes Mārketinga un ārējo sakaru pārvaldes Tūrisma nodaļas vadītāja
gundega.ose@jurmala.lv
www.jurmala.lv

Latvijas Kūrortpilsētu asociācija
Gunta Ušpele
gunta@healthtravellatvia.lv
www.healthtourismlatvia.lv

Liepājas pilsētas pašvaldība
Elīna Tolmačova, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja
elina.tolmacova@liepaja.lv
www.liepaja.lv

Ogres novada dome
Velta Riekstiņa, Ogres novada pašvaldības iestāde "Ogres Vēstures un mākslas muzejs"
velta.riekstina@gmail.lv
www.ogre.lv

Salacgrīvas novada dome
Kristiāna Kauliņa, Salacgrīvas novada domes pašvaldības iestādes "Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centrs" direktore
kristiana.kaulina@salacgriva.lv
www.salacgriva.lv

Saulkrastu novada dome
Gita Memmēna, Saulkrastu novada domes Saulkrastu tūrisma informācijas centra vadītāja
gita.memmena@saulkrasti.lv
www.saulkrasti.lv

Siguldas novada pašvaldība
Laura Skrodele, Siguldas novada pašvaldības aģentūras "Siguldas Attīstības aģentūra" direktore
laura.skrodele@sigulda.lv
www.sigulda.lv

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lv



Registration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.