Members | Health Travel Latvia
email-icon info@healthtravellatvia.lv phone-icon +371 29214868
LATVIAN HEALTH TOURISM CLUSTER
en

Members

Rehabilitation Centers:

Clinic Dzintari
Līga Kaviere
liga.kaviere@dzintari.lv
www.dzintari.lv

Rehabillitation center"Ligatne"
Dace Klāmane
daceklamane@gmail.com
www.rehcentrsligatne.lv

Rehabilitation center"Tervete"
Ļubova Butlere
butlere@inbox.lv
www.rctervete.lv

Resort rehabilitation center "Jaunķemeri"
Sabīne Salmane
sabine.salmane@jaunkemeri.lv
www.jaunkemeri.lv

Sanatorium "Belorusija"
Ingūna Rožkalne Žubure
rozkalne.zubure@belorusija.lv
www.belorusija.lv

The Social Integration State Agency
Jana Briede
jana.briede@siva.gov.lv
www.siva.gov.lv

National Rehabilitation centre "Vaivari"
Ulrika Eistreiķe
ulrika.eistreike@nrc.lv
www.nrcvaivari.lv

Latgale Region Rehabilitation Center "Rāzna"
lnrc@apollo.lv
www.lnrc.eu

SPA:

Amber Sea Hotel & SPA, SPA hotel
Inga Loveca
info@amberhotel.lv
www.amberhotel.lv/?lang=en

Amber SPA Boutique Hotel, SPA hotel
Alla Sokolova
info@amberspahotel.lv
www.amberspahotel.lv

Baltic Beach hotel, SPA hotel
Oļegs Bļinovs
sd@balticbeach.lv
www.balticbeach.lv

Hotel Jurmala SPA
Kristīne Štāla-Bula
kristine.stala@hoteljurmala.com
www.hoteljurmala.com

Taka Spa
Jana
jana@takaspa.com
www.takaspa.lv/sakums

Verdant Eco Spa
Dace Šrādere
dace@verdant.lv
www.verdantecospa.lv/home/

Hospitals:

Children`s Clinical University Hospital
Inga Sproģe
inga.sproge@bkus
www.bkus.lv/old/en

Jurmala Hospital
Elīna Stupāne
elina.stupane@jurmalasslimnica.lv
www.jurmalasslimnica.lv

Liepaja Regional hospital
Indra Grase
indra.lpcs@inbox.lv
www.liepajasslimnica.lv

Riga Maternity hospital
Baiba Auzāne
baiba.auzane@rdn.lv
www.rdn.lv/en/

Pauls Stradiņš Clinical University Hospital
Līga Grudule
liga.grudule@stradini.lv
www.stradini.lv

North Kurzeme Regional Hospital
Juris Lācis
juris.lacis@ventspils.lv
www.ziemelkurzemesslimnica.lv

Siguldas hospital
Valdis Siļķe
valdis.silke@apollo.lv
www.siguldasslimnica.lv

Clinics, medical centers:

AIWA Clinic
Ilona Kihalova
ilona.kihalova@vca.lv
www.aiwaclinic.lv

Alma Clinic
Kintija Barloti
kintija.barloti@gmail.com
www.alma.lv

Baltic Vein clinic
Viesturs Mušperts
viesturs.musperts@vc4.lv
www.venas.lv

Lana Kutiščeva
lana.kutisceva@vc4.lv
www.venas.lv

Capital Clinic Riga
Viesturs Mušperts
viesturs.musperts@vc4.lv
www.capitalclinicriga.lv

Lana Kutiščeva
lana.kutisceva@vc4.lv
www.capitalclinicriga.lv

Center of professional micropigmentation
Jeļena Kiseļova
pmcentrs@inbox.lv
www.pmc.lv

Clinic EGV
Ksenija Andrijanova
ksenija.andrijanova@egv.lv
www.egv.lv

Royal Dent
Tamara
tamara@royaldent.lv
www.royaldent.lv

Dermatology Clinic
Viesturs Mušperts
viesturs.musperts@vc4.lv
www.dermaclinic.lv

Lana Kutiščeva
lana.kutisceva@vc4.lv
www.dermaclinic.lv

Dr.Apine Dental Clinic
Janis Valdmanis
janis@apinesklinika.lv
www.apinesklinika.lv/en/dental-tourism/

Dr.Janis Gilis private clinic
Zane Ģīle
zane@gilis.lv
www.gilis.lv

Dr.Maurins Vein Clinic
Kristīne Šaberte
kristine.saberte@flebomedika.lv
www.venucentrs.lv

Era Esthetic clinic
Jūlija Jurgele
info@eraesthetic
www.eraesthetic.lv/en

Amber Life Cancer clinic
Diāna Otisone
diana.otisone@virotherapyclinic.eu
www.virotherapyclinic.eu

Good Life Clinic
Kristīne Avotiņa
kristine.avotina@inbox.lv
www.goodlifeclinic.lv/en/

IVF Riga
Dace Serģe
dace.serge@ivfriga.eu
www.ivfriga.eu

LatviaDental
Natālija Meščerjakova
natalie@stomatologija.lv
www.latviadental.eu

Latvian American Eye Center
Rolands Lārmanis
rolands.larmanis@laac.lv
www.laac.lv

LOR Clinic
Romēna Namniece
romena.namniece@lorklinika.lv
www.lorklinika.lv/en/

Medical company"ARS"
Džeina Cine
dzeina.cine@gmail.com
www.ars-med.lv

RSU Nuclear Medicine Clinic
Eva Lipiņa
elipina@rnmc.lv
www.rsunuclearmed.com

Orto clinic
Džoanna Eglīte
dzoanna.eglite@orto.lv
www.orto.lv

Radiosurgery Centre Sigulda
Maris Skromanis
maris.skromanis@cyberknife-sigulda.com
www.cyberknife-sigulda.com/en/

The microsurgery centre
Jānis Bendiks
janis.bendiks@mcl.lv
www.mikrokirurgija.lv

Sky dream clinic
Edgars Jans Lorencs
info@skydream.lv
www.skydream.lv

Valters' Prosthetic Eyes Laboratury
Valdis Valters
vv@vpl.lv
www.vpl.lv

Vasaraudzes private clinic
Aivars Vasaraudzis
avasaraudzis@gmail.com
www.vasaraudze.lv

Travel agencies:

Baltic Travel Group, travel agency
Liva Freidenfelde
liva.freidenfelde@btgroup.lv
www.baltic.travel/

Laimtūre, travel agency
Marija Hohlova
travel@laimture.eu
www.laimture.eu

Meeting Tour Travel & SPA Consultants, tūrisma aģentūra
Iveta Kravale
incoming@meetingtour.lv
www.meetingtour.lv

Nordmed tour, tūrisma aģentūra
Ilva Urbanoviča
ilva@nordmedtour.com
www.nordmedtour.com

Science and research centers:

Cognitive Research Institute
Jevgēnijs Iznovs
e.iznov@gmail.com

Liepaja University
Ilze Grospiņa
ilse@cs.lpu.lv
www.liepu.lv

Riga Stradiņš University
Ingrīda Kalviņa
ingrida.kalvina@rsu.lv
www.rsu.lv

Municipalities:

Jūrmalas pilsētas dome
Gundega Ose, Jūrmalas pilsētas domes Mārketinga un ārējo sakaru pārvaldes Tūrisma nodaļas vadītāja
gundega.ose@jurmala.lv
www.jurmala.lv

Latvijas Kūrortpilsētu asociācija
Gunta Ušpele
gunta@healthtravellatvia.lv
www.healthtourismlatvia.lv

Liepājas pilsētas pašvaldība
Elīna Tolmačova, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības

līdzdalības daļas vadītāja
elina.tolmacova@liepaja.lv
www.liepaja.lv

Ogres novada dome
Velta Riekstiņa, Ogres novada pašvaldības iestāde "Ogres Vēstures un mākslas muzejs"
velta.riekstina@gmail.lv
www.ogre.lv

Salacgrīvas novada dome
Kristiāna Kauliņa, Salacgrīvas novada domes pašvaldības iestādes "Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centrs" direktore
kristiana.kaulina@salacgriva.lv

www.salacgriva.lv

Saulkrastu novada dome
Gita Memēna, Saulkrastu novada domes Saulkrastu tūrisma informācijas centra vadītāja
gita.memmena@saulkrasti.lv
www.saulkrasti.lv

Siguldas novada pašvaldība
Laura Skrodele, Siguldas novada pašvaldības aģentūras "Siguldas Attīstības aģentūra" direktore
laura.skrodele@sigulda.lv
www.sigulda.lv

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lv



Registration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

HAVE A QUESTION?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.