Latvia Dental | Health Travel Latvia
email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 67147906
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

Latvia Dental

LatviaDental vadītāja Dr. Natālija Orlova:

“Ir cilvēki, kurus dzīvē izvēlamies apzināti un vēlamies saukt par savējiem un kuriem uzticamies. Tie ir cilvēki, kuru klātbūtnē varam aizvērt acis un ļauties viņu  prasmīgajām rokām un  labajai gribai, zinot, ka saņemsim vislabāko iespējamo rezultātu. Mēs ceram, ka arī  jums varam kļūt par savējo, pie kura vērsties pēc palīdzības vai padoma.

Mēs ticam, ka veselus zobus un žilbinošu smaidu ir iespējams saglabāt līdz pat 100 gadiem, pārzinot veselīgas ēšanas principus un ievērojot zobu ikdienas higiēnu. Veseli zobi ir gudra zobārsta un izglītota, motivēta pacienta veiksmīgas sadarbības rezultāts. No sirds novēlam, lai ikvienam pacientam LatviaDental klīnikas apmeklējumi ir patīkami un zobārsts jāapmeklē tikai tādēļ, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā!”

LatviaDental zobārstniecības klīnika Latvijā veiksmīgi darbojas turpat vai 20 gadus. Klīnikai ir plašs lojālo pacientu loks, kas pastāvīgi palielinās – tai skaitā arī no ārvalstīm: Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Anglijas u.c .Pacienti augstu vērtē tieši klīnikas darba kvalitāti un garantijas, kā arī iespēju sazināties latviešu, krievu, angļu un spāņu valodā.

Klīnika pacientiem piedāvā izvērstu un vispusēju ārstēšanas programmu un estētisko zobārstniecību ar pārliecību, ka veseli zobi vajadzīgi ne tikai skaistumam, bet arī labai veselībai un pašapziņai.

LatviaDental speciālistiem ir raksturīga holistiska pieeja zobu ārstēšanai un viņi uzskata,  ka veseli zobi ir arī labas vispārējas veselības pamatā. Tādēļ klīnika nodrošina pacientam visaptverošu stomatoloģiskās sistēmas atjaunošanu iespējami īsākos termiņos un rekomendē pacientam ideālo jeb stratēģisko ārstēšanas plānu, kas īpaši būtiski ir biznesā esošiem klientiem. Ne mazāk svarīga pacientiem ir arī drošības sajūta - zinot, ka „Latvia Dental” var saņemt  palīdzību steidzamos gadījumos jebkurā nedēļas dienā.

Arvien vairāk pieprasīta pacientu vidū kļūst estētiskā stomatoloģija un implantoloģija, tādēļ priecājamies, ka varam to piedāvāt saviem klientiem visaugstākajā līmenī. Latvijā  mūsu klīniku šajās jomās droši var dēvēt par celmlauzi, jo vieni no pirmajiem uzsākām piedāvāt minētos pakalpojumus, pastāvīgi tos attīstot.

Latvia Dental aktīvi seko līdzi un ievieš nozīmīgākās modernākās tehnoloģijas, inovācijas un darba metodes arī klīnikas darbā. Klīnika jau sesto gadu pēc kārtas saņem starptautiskā portāla "Customer Service Award" balvu par labāko klientu servisu, rezultāti tiek noteikti, balstoties uz klientu vērtējumu un atsauksmēm.

 Klīnikā strādā pieredzes bagāti, sertificēti ārsti un higiēnisti, kuri piedāvā augstas kvalitātes zobu ārstēšanu un estētisko stomatoloģiju, izmantojot Eiropā sertificētus materiālus.

Klīnikas piedāvātie pakalpojumi:

- zobu terapija: ārstēšana, plombēšana – iespējami saudzējot zobu bioloģiskos audus;

- zobu estētiskā restaurācija, venīri;

- anti-aging procedūru komplekss: novecošanas pazīmju novēŗšana, zobu formas, līnijas un krāsas atjaunošana, profilakses un konservācijas procedūras;

- zobu higiēna un profilakse, individuāli piemērotu zobu kopšanas līdzekļu piemeklēšana;

- zobu implantēšana un ķirurģija;

- zobu protezēšana;

- zobu balināšana;

- profilakses procedūra zobu emaljas stiprināšanai;

- zobārstniecība bērniem, KIDS Dental IQ izglītojošā un aizraujošā programma pareizai zobu kopšanai bērniem un vecākiem.

 

Antonijas iela 8-1, Rīga
Natālija Meščerjakova
T.: +371 26185020
info@stomatologija.lv

http://www.latviadental.eu/
Mēs runājam

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

You must have Javascript enabled to use this form.

Klīnikas pakalpojumi